Beykoz 1908 AŞ kısıtlamaları fırsata çeviriyor

  • Güncelleme: 03.05.2021 22:24
  • Okunma: 1197 kez
  • Yorum: 0
TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz 1908 A.Ş’de antrenmanlar belirlenen program çerçevesinde devam ediyor.
Beykoz 1908 AŞ kısıtlamaları fırsata çeviriyor

Beykoz Stadında yapılan antrenmanlarda futbolcuların oldukça istekli hali gözlerden kaçmazken, Teknik Kadro, takımı her geçen gün fiziki anlamda lige hazır hale getirmeye çalışıyor.

Bilindiği üzere Bölgesel Amatör Lig maçlarının Nisan Ayı ortalarında başlatılması planlanırken, ülke genelinde vakalardaki artış nedeniyle Mayıs Ayı sonuna ertelenmişti.

Türkiye genelinde değişik illerde hem antrenmanlar hem de hazırlık maçları alınan izinler doğrultusunda devam ediyordu.

Beykoz 1908 A.Ş. Yönetimi ilk günden beri Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının oynatılması yönünde kesin bir görüş açıklamıştı. Gelinen noktada ülkemizde yaşanan tam kapanma hadisesi sonrasında sürecin tamamlanması ile vaka oranları dikkate alınıp bir karara varılması bekleniyor.

Bu süreci boş geçirmek istemeyen Beykoz 1908 A.Ş’de antrenmanlar devam ediyor. Beykoz Stadında haftanın ilk çalışmasında futbolcu, teknik kadro ve diğer görevli isimler dışında kimse stada alınmazken, yaklaşık bir buçuk saatlik çalışmanın ardından futbolcular dinlenmeye çekildi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri