Son Dakika

Beykoz 1908 AŞ kara bulutları dağıtabilecek mi?

  • 0
  • 1415
Beykoz 1908 AŞ kara bulutları dağıtabilecek mi?
Beykoz 1908 AŞ kara bulutları dağıtabilecek mi?
Beykoz 1908 AŞ kara bulutları dağıtabilecek mi?

İstanbul SAL 5. Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş, Pazar günü oynayacağı Gaziosmanpaşaspor maçı sıkı hazırlık yaptı

Hafta boyunca Beykoz Stadındaki antrenmanlarda Sarı-Siyahı futbolcuların oldukça istekli ve hırslı olmaları dikkatleri çekti.

Antrenmanlara hafif sakatlıkları bulunan bazı isimler özel idman ve tedavi süreçleri nedeniyle dahil olamazken, ilk hazırlık maçında yaşadığı sakatlığın ardından ameliyat olmak zorunda kalan takım kaptanlarından Arda Şahin yeniden sahalara döndü.

Kaptan Arda, "Ameliyat sonrasındaki adaptasyon sürecim devam ediyor. Takımdaki arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemiyorum. Son çalışmada da yanlarında olup bu zorlu süreci el birliği ile aşmamız gerektiğine yönelik motive edici katkılarda bulunmak istedim. Gerçekten de çok güzel ve herkesin hem keyif aldığı hem de çok iyi mesajlar verdiği bir çalışma oldu. Gaziosmanpaşaspor maçından alacağımız galibiyet ile üzerimizdeki kara bulutları da ortadan kaldırmak istiyoruz" dedi.

Beykoz 1908 A.Ş. Asbaşkanı Sedat Kaba ise Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada, "hafta boyunca yapılan idmanlarda ortaya konan tablonun sevindirici olduğu bir gerçek. Biz birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz müddetçe üstesinden gelinmeyecek sorun yok. Herkes kendi sorumluluk alanında en iyisini yapma düşüncesinde. Bütün kalbimle inanıyorum ki G.Osmapaşa Maçı ile birlikte yeni bir seriyi başlatmış olacağız. Ben bu takıma güveniyorum" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

İETT otobüsünden Beykoz Çavuşbaşı'nda dumanlar yükseldi
Önceki İETT otobüsünden Beykoz Çavuşbaşı'nda dumanlar yükseldi
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz