Beykoz 1908 AŞ kadrosuna 3 yeni isim

  • 0
  • 5985
Beykoz 1908 AŞ kadrosuna 3 yeni isim
Beykoz 1908 AŞ kadrosuna 3 yeni isim

İstanbul SAL 8.Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş, ikinci transfer dönemine hızlı bir giriş yaptı.

Sarı siyahlılar Pazar Günü oynayacağı zorlu Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor müsabakası öncesinde 3 transfer yaparak kadrosunu güçlendirdi.

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımının yaptığı transferlerden ilgi Beykoz İlçe Takımlarından geldi. Paşabahçespor Takımının Kaptanı olan ve Orta Sahada görev yapan Yunus Emre Şenoğlu, Sarı-Siyahlı Takım ile anlaşmaya vardıktan sonra antrenmana çıktı. Yeşilköyspor Takımından forvet oyuncusu Yusuf Güngördü ve Ümraniye Temsilcisi Yamanspor’dan Santrafor Ömer Coşkun Beykoz ekibinin anlaşma sağladığı diğer isimler oldular.

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı, hafta sonunda Pazar Günü yapacağı Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor maçının son çalışmasını tesislerinde yaptı. Sarı-Siyahlı futbolcular antrenmana düz koşu ile başlarken, ardından beşe iki safhasına geçildi. Yapılan istasyon çalışmasının ardından Alemdağspor maçının provası niteliğinde çift kale maç gerçekleşti. 

Beykoz 1908 A.Ş. Takımın çalışmasında yeni transferler Yunus Emre Şenoğlu ile Yusuf Güngördü’de hazır bulundu. İkilinin takıma hızlı bir uyum süreci yaşadıkları gözlemlendi. Sarı-Siyahlı Ekipte Teknik Sorumlu Aydın Dursun, son çalışmanın ardından yaptığı değerlendirmede, “Futbolcu kardeşlerimiz son antrenmanında oldukça istekli ve heyecanlı bir görüntü verdi. Büyük Beykoz camiası bizlerden galibiyet bekliyor. Bunu gerçekleştirmek zorundayız. Onları yeterince üzdük, beklenmedik puan kayıpları yaşadık. Çekmeköy Belediye Alemdağspor da hedefi olan bir takım dolayısı ile her iki takım için de son derece önemli bir maç. Taraftarlarımızın da desteği ile İnşallah maçtan 3 puan alıp iddiamızı devam ettireceğiz. Beykoz’a gönül verenlerden ricam 90 dakika takımlarına destek olmaları” diye konuştu. 

Spor Servisi 

 

Murat Aydın’ı Beykoz’a tanıtma görevi bize düştü
Önceki Murat Aydın’ı Beykoz’a tanıtma görevi bize düştü
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz