Beykoz 1908 AŞ, İstanbulspor ile kader maçına çıkacak

  • Güncelleme: 29.12.2017 13:17
  • Okunma: 6931 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş. İçin Kritik haftalar, Pazar günü oynanacak İstanbulspor maçı ile başlıyor.
Beykoz 1908 AŞ, İstanbulspor ile kader maçına çıkacak

İki sarı-siyahı ekibin mücadelesinden çıkacak sonuç birçok takımı da yakından ilgilendirmekte.

Bir zamanların Türk Futbolundaki önemli takımlarından olan Sarı-Siyahlılar şimdi İstanbul  Süper Amatör Ligde kümede kalabilmenin hesaplarını yapmakta. Ligde kalan 4 haftalık süreçte çok kritik maçları olan Boğaziçi ekibinde İstanbulspor maçı hazırlıkları da Halı Saha tesislerindeki antrenmanları ile devam etti.

Beykoz 1908 A.Ş. Sportif Direktörü Erol Özbek kesinlikle ligde kalacaklarını söylerken, takım olarak bu zorlu süreci başarı ile tamamlayacakları iddiasında bulundu. Özbek Pazar günü taraftar gücüne fazlası ile ihtiyacı olduklarını söylerken, " Bizleri hiçbir maçımızda yalnız bırakmayan cefakar taraftarlarımıza Pazar günü için de çağrıda bulunmak istiyorum. Evimizdeki son maçımızda son dakikaya kadar desteklerini takımlarında esirgemesinler " dedi.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Mustafa Ülker Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada zor bir dönemeçten geçtiklerini söylerken, "İstanbulspor maçı bizim 2017-18 sezonundaki son iç saha maçımız olma özelliğine de sahip. Dolayısı ile Beykoz'a gönül veren tüm taraftarlarımızı bu önemli ve zorlu maçımıza davet ediyorum." diye konuştu.

"Alternatifleri fazla olmayan bir kadro ile yola devam ediyoruz. Bu büyük ve çetin yolda bizleri yalnız bırakmayana tüm futbolcu kardeşlerime teşekkürlerimi iletmek isteriz. Gönül isterdi ki şu son haftalara Klasman Grubu iddiası olan bir takım olarak girmek, ancak şartlarımız ortada. Bu büyük camia buralarda olmayı hak etmiyor, İnşallah bu sezonu kazasız-belasız tamamlayacağız. İstanbulspor maçımız her iki takımı da yakından ilgilendiren bir müsabaka niteliği taşımakta. Alacağımız bir galibiyet müthiş derecede anlam ifade edecek ve kalan haftalara daha da moral-motivasyon kazanmış biçimde girmemizi sağlayacaktır. Büyük Beykoz taraftarları Pazar günü Paşabahçe Stadını fazlası ile dolduracaktır bundan şüphe yok. Bizde takım olarak sahaya Asırlık bir Çınarın temsilcisi olarak çıkıp yüreğimizi ortaya koyacak ve İnşallah maçtan galibiyet ile ayrılan taraf olacağız" şeklinde konuşan Ülker, maçın hazırlıklarını yapacakları son çalışma ile bugün tamamlayacakları bilgisini verdi.

Beykoz 1908 A.Ş.-İstanbulspor karşılaşması Pazar Günü Saat 14.30'da Paşabahçe Stadı'nda başlayacak ve müsabakaya büyük bir ilginin olması beklentisi hakim.

Sarı-Siyahlı tribün liderleri bu maçta tribünlerde şov yapmak isterken, camiaya da bir çağrıda bulunarak, "Bu maçın telafisi olmayacağını herkes bilmeli. Her ne şart ve düşünce ile tribünleri terk eden tüm Beykoz Sevdalılarını Pazar günü İstanbulspor maçında yanımızda görmek istiyoruz " diye paylaşımda bulundular.

Spor Servisi