Spor

Beykoz 1908 AŞ ilk antrenmanını yaptı

21.07.2015 11:54
| | |
5397

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı 2015 2016 Sezonu için ilk antrenmanını Çubukluspor Tesisleri’nde yaptı.

Uzun süredir kadro hazırlıkları devam eden Sarı-siyahlı ekip, teknik sorumlu Mehmet Fahrettin Eldek ve yardımcı antrenörler Oktan Beceren ve Şamil Kuş nezaretinde ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Yeni sezonda oldukça iddialı bir kadro oluşturan sarı-siyahlı ekibin futbolcularının heyecanlı olmaları gözlerden kaçmadı. 30 kişilik kadro ile başlayan antrenmanda futbolcular teknik kadro tarafından fiziksel testlere tabi tutuldu. Antrenmana katılan kadro 15’er kişilik iki ayrı gruba ayrılırken istasyon çalışmaları ile birlikte gerçekleşen testlerde bazı futbolcuların zorlanması dikkatlerden kaçmadı. Testlerin sonunda antrenman strechin ile sona erdi.

Sarı-Siyahlı ekibin Teknik Sorumlusu Mehmet Fahrettin Eldek yaptığı açıklamada bu sezon başarıya, şampiyonluğa odaklı bir kadro oluşturduklarını söylerken, “Sezonun ilk antrenmanını tamamladık. İlerleyen süreçte kademe, kademe tempomuz artacak. Bize tesislerini açan Çubukluspor Kulübüne de ayrıca teşekkürlerimiz iletmek isteriz. İdmanın ardından taraftarlarımızın baklava ikramı güzel bir sürpriz oldu. Birlik-beraberlik ruhunu yakaladığımız anda başarı da ardından gelecektir. Ben bu kardeşlerimize ayrıca teşekkür etmek isterim” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 AŞ, Beykozspor, Fahrettin Eldek, Ok tan Beceren, Şamil Kuş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"