Beykoz 1908 AŞ Harun Kılıç ile yeniden anlaştı

  • 0
  • 7865
Beykoz 1908 AŞ Harun Kılıç ile yeniden anlaştı
Beykoz 1908 AŞ Harun Kılıç ile yeniden anlaştı
Beykoz 1908 AŞ Harun Kılıç ile yeniden anlaştı

2018-19 Sezonu için Kadrosunu oluşturmaya başlayan Beykoz 1908 A.Ş., geçen sezon da kadrosunda yer alan futbolcularından Harun Kılıç ile bir kez daha el sıkıştı.

Sarı-Siyahlı ekibin yeni sezon kadrosunda görmek istediği isimlerden olan Karun Kılıç, Beykoz Spor Kulübü Merkezinde Sarı-Siyahlı ekibin Transfer Komitesi ile oturduğu görüşme masasından mutlu ayrıldı.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, Kulüp Kongrelerini geçen hafta tamamladıktan sonra tüm dikkatlerini yeni sezon çalışmalarına verdiklerinin altını çizerken, “Yeni sezonda da kadroda bulunmasını istediğimiz yetenekli isimlerden Harun Kılıç ile yeniden anlaşma sağladık. Her iki taraf için de hayırlısı olsun. Listemizde yer alan isimler ile görüşmelerimiz yoğun biçimde devam etmekte” diye konuştu.

Harun Kılıç ise Beykoz 1908 A.Ş. Takımında yeniden forma giymekten dolayı mutlu olduğunu söylerken, “Geçen sezondan yarım kalan bir işimiz var ve bu sezon büyük taraftarlarımızın da desteği ile yenilenen stadımızda maçlara çıkacak olmak beni fazlası ile heyecanlandırmakta” şeklinde konuştu.

1998 Doğumlu olan Harun Kılıç futbola 2010 yılında Maltepe İdealtepespor Takımında başladı. Bu kulüpten ise 6 sezon formasını giyeceği Kartalspor Takımına transfer oldu. Başarılı futbolu ile dikkatleri çeken bir isim oldu. 2017-18 Sezonunda Beykoz 1908 A.Ş. Takımına transfer olan Kılıç, takımının Klasman Grubuna çıkamaması üzerine kendisine yapılan tekliflerin ardından ikinci transfer döneminde Çorlu Gençlerbirliği takımına geçiş yapmıştı.

Spor Servisi

Ne oldu?
Önceki Ne oldu?
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü