Beykoz 1908 AŞ hafta sonu için son çalışmasını yaptı

  • 0
  • 2783
Beykoz 1908 AŞ hafta sonu için son çalışmasını yaptı
Beykoz 1908 AŞ hafta sonu için son çalışmasını yaptı
Beykoz 1908 AŞ hafta sonu için son çalışmasını yaptı
Beykoz 1908 AŞ hafta sonu için son çalışmasını yaptı

İstanbul SAL 5. Grupta mücadele eden Beykoz 1908 AŞ, sezonun 2. Yarısına ve 2023 mücadelesine evinde oynayacağı Bahçelievler Soğanlı maçı ile başlayacak.

Sezonun ikinci yarısı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Beykoz 1908 AŞ, 10 Aralık 2022 günü Gülsuyu deplasmanından 1 - 0 galibiyetle dönerek ilk yarıyı tamamlamış, bir haftayı bay, 1 haftada erteleme yaşayınca yaklaşık 1 aydır hakem düdüğü duymamıştı.

Cumartesi günü Beykoz Stadında Saat 15.00'de başlayacak mücadeleye büyük önem veren Boğaziçi ekibi hedefini mutlak galibiyet olarak açıkladı.

Beykoz 1908, hali hazırda 14 puanla grubunda 5. sırada yer alırken, rakibi Bahçelievler Soğanlı ise 16 puanla 3. sıradaki konumuyla Beykoz’a gelecek.

Beykoz Stadında tüm futbolcuların katılımı ile gerçekleşen haftanın son çalışmasında futbolcuların oldukça hırslı ve istekli oldukları görüldü.

Beykoz 1908 A.Ş. Asbaşkanı Sedat Kaba her iki takım için de oldukça önem kazanmış olan mücadele öncesinde, "İlk iki yolundaki rakiplerimizden biri olan Bahçelievler Olimpik takımını deplasmanda 4-1 mağlup etmiştik. Tabii ki her iki takımın ligdeki son durumları dikkate alındığında bu bir ölçü olmaz. Futbolcu kardeşlerimiz iyi bir hazırlık süreci geçirdi.” yorumunu yaptı.

Galibiyet sevincini taraftarımızla yaşamak istiyoruz

Sakatlık problemi olan futbolcuların bir nebze de olsa iyi duruma geldiğine vurgu yapan Kaba, “Bu maçın öneminin herkes farkında, bizim açımızdan alınacak sonuç ikinci transfer dönemindeki yol haritamız için de belirleyici olacaktır. Cumartesi günü Büyük Beykoz taraftarlarının da vereceği destek ile maçı kazanıp, sonrasında hep birlikte galibiyet sevincini yaşamak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Son çalışmanın ardından futbolcular için mangal partisi düzenlendi. Mangal partisine, Beykoz 1908 AŞ Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda eski futbolcu olan Fırat Altıkardeşler baklava ile destek sağladı.

Spor Servisi

Beykoz’da U12 futbol şenliği başlıyor
Önceki Beykoz’da U12 futbol şenliği başlıyor
Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Sonraki Beykoz Millet Bahçesi'ne mahkemeden durdurma kararı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz