Spor

Beykoz 1908 AŞ düşme hattına takılıp kaldı

Beykoz 1908 AŞ düşme hattına takılıp kaldı
15.12.2017 10:38
| | |
2769

İstanbul SAL 4. Grup'ta lider durumdaki Küçükyalı Yelkenspor ile Kartal Kubilay Köse Stadı'nda karşılaşan gelen Beykoz 1908 A.Ş. müsabakadan 1-0 mağlup ayrıldı.

Bir önceki maçında Başakşehir Kartalspor karşısında aldığı galibiyetle moral bulan Sarı-Siyahlı ekip grup lideri Küçükyalı Yelkenspor maçında yediği tek golde ise kalecisine bariz bir faul yapıldığı düşüncesindeydi.

Grupta son sıralarda durum Başakşehir Kartalspor’un haftayı galibiyetle kapatması ile Beykoz 1908 yeniden düşme hattına geri döndü.

Maçta tek gol 19. dakikada Küçükyalı Yelkenspor adına Volkan Er ile geldi. Beykoz 1908 A.Ş. Takımı oyuncularının gol beklentisi maç süresince karşılık bulamayınca Boğaziçi ekibi sahadan üzgün ayrıldı.

Beykoz 1908’in yediği golden önce topa çıkan Kaleci Doğan’a yapılan bariz faulü müsabakanın hakemi es geçti. Hatta yardımcı hakem top ağlarla buluştuktan sonra yerinden kıpırdamazken orta hakem golü verdi. Bu pozisyonda sarı-siyahlı futbolcuların itirazları ise sonucu değiştirmedi.

Mustafa Ülker Yönetimindeki sarı-siyahlı ekip karşılaşmaya; Kalede Doğan, Doğa, Sinan, Miraç, Fred, Roland, Kasım, Umut, Tuğberk, Erencan ve Ali Feyyaz’dan oluşan bir 11 ile çıktı.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 AŞ

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"