Beykoz 1908 AŞ'de yeni stat heyecanı

  • Güncelleme: 01.10.2019 13:51
  • Okunma: 2715 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL, 8. Grubunda sezonun ilk maçını deplasmanda Kumburgazspor karşısında yapan Beykoz 1908’de yeni stat heyecanı yaşanıyor.
Beykoz 1908 AŞ'de yeni stat heyecanı

112. yılını deplasmanda kutlayan Sarı-Siyahlılar, önümüzdeki Pazar Günü Yeniden hizmete giren Beykoz Stadında Kartal Bulvarspor maçının hazırlıklarına başlarken, bu müsabakanın heyecanı camiayı sarmış durumda.

Kumburgazspor karşılaşması sonrasında Boğaziçi ekibinde idari ve teknik sorumlulardan özel açıklamalar geldi.

Sarı-Siyahlı ekip geçen sezonki kadrosundan sadece Ali Ufuk Aytaç’ın 11’de görev yaptığı müsabakada ilk yarının son dakikasında bulduğu gol ile eline geçirdiği üstünlüğü maç sonuna kadar taşımasını bilmişti.

Müsabakanın ardından galibiyet sevincini kendisini desteklemeye gelen taraftarları ile doyasıya yaşayan Sarı-Siyahlı futbolcuların keyifleri yerinde idi.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu müsabaka ile ilgili Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, güzel bir maç yaşadıklarını söylerken, "Bizlere güzel bir misafirperverlik gösteren Kumburgazspor Yönetimi ve taraftarlarına teşekkür ediyorum. Uzak bir deplasman olmasına karşın bizlere destek olan cefakar taraftarlarımıza anlamlı bir günde anlamlı bir galibiyet hediye ettiğimiz için sevinçliyiz ” dedi.

Maçın tamamına yakın bölümünde oyunun kontrolünü elinde tuttuklarını ifade eden Başkan Aksu, "Rakibimize hiç pozisyon vermedik diyebilirim. Bu galibiyet önümüzdeki hafta sonunda Kartal Bulvarspor ile oynayacağımı zorlu mücadele öncesinde çok anlamlı oldu. Ben buradan Beykoz’u ekonomik, siyasal ve diğer alanlarda yönetenlere bir mesaj iletmek istiyorum, 2719 yıllık bir ilçenin 112 yıllık takımına gelin sahip çıkın, destek olun. Bu sene artık camiamız için yükseliş dönemi başlamıştır" diye konuştu.

Başkan Aksu önümüzdeki hafta sonunda yeniden hizmete giren Beykoz Stadında A Takım düzeyinde ilk resmi müsabakaya çıkılacağını anımsatırken, "Ben Kartal Bulvarspor maçına büyük bir ilginin olacağı düşüncesindeyim. Hatta stat kapasitemiz belli olduğundan kapıların bile belki de 1 saat önceden kapanabileceğini söyleyebilirim.” şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Aydın Dursun ise maça ilişkin yaptığı değerlendirmede," Maç geneline bakıldığında savunma ve orta saha anlamında istediğimiz seviyede oynadığımızı söyleyebilirim. Forvet hattında ise genç arkadaşlarımıza görev verdik. Sakatlık ve cezaları nedeni ile bazı futbolcularımızı bu hatta oynatamadık. Nihat Gökmen cezası, Özgür ve Burçağ sakatlıkları nedeni ile Vedat ile yeni geldiğinden kadrodaki yerlerin alamadılar. Orta sahada sakatlığına karşın oynama isteği ise sahada mücadeleye çıkan Baran’ı kutluyorum. Kerem ise çok başarılı bir performans gösterdi. Dediğim gibi forvet hattında oyuncu değişikliklerimiz de de Cengizhan ve Erencan gibi iki genç oyuncumuzu sonradan oyuna dahil ettik. Genel tablodan memnunum ileriki haftalarda tam kadroya ulaştığımızda, güzel bir rekabet ortamı olacak ve bu da takıma pozitif anlamda yansıyacak” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Stadı

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz