Beykoz 1908 AŞ'de transfer dönemi devam ediyor

  • 12.10.2020 14:43
  • Güncelleme: 12.10.2020 14:44
  • Okunma: 3673 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da BAL ile ilgili takvim henüz açıklanmamış olsa da yeni sezonda profesyonel lige yükselmek amacıyla çalışmalar sürüyor.
Beykoz 1908 AŞ'de transfer dönemi devam ediyor

Futbol camiasında İstanbul Amatör Ligleri başta olmak üzere tüm ülke genelinde amatör maçlarının 2020-21 sezonu kapsamında oynanıp oynanmayacağı konusunda kamuoyunda dillendirilen görüşler devam ederken, Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımının diğer takımların aksine maçlar oynanacakmış ihtimalini de göz önünde alarak yapmış olduğu transferler dikkatlerden kaçmıyor.

Sarı-Siyahlılarda Teknik Direktör Ergun Ortakçı ile birlikte Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Genel Sekreter Alaattin Kılıç, Başkan Danışmanı Atilla Sipahioğlu, Başkan Yardımcısı Mesut Ekici, Denetleme Kurulu Üyesi Aziz Baltacı ve Beykoz 1908 AŞ. Yöneticilerinden Muhittin Atagün Beykoz Stadı’nda bir araya gelerek transfer çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundular. 

Takımın iskeletini oluşturacak temel isimlerin bir an önce kulübe kazandırılması için Teknik Direktör Ergun Ortakçı’nın stratejisi doğrultusunda gerçekleştirilecek çalışmalar planlandı. Özellikle kaleci ve forvet hattıyla ilgili önemli futbolcular ile anlaşma sağlandığı defans ve orta sahada direkt oynayacak ve takımı bir üst lige taşıyacak isimlerle görüşmelerin devam ettiği ve önümüzdeki günlerde anlaşma sağlanan isimlerin kamuoyuna duyurulacağı açıklandı.

Beykoz Spor Kulübü’nde yeniden şampiyonluk yaşamak adına  Teknik Sorumluluk görevini üstlenen Ergun Ortakçı toplantı sonrasında şunları söyledi:  “Eldeki olanaklar çerçevesinde şampiyonluk için mücadele edecek en iyi kadroyu oluşturmak için kolları sıvadık. Liglerin ne zaman başlayacağına dair takvim henüz netleşmemiş de olsa biz yarın başlayacakmış gibi tüm hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Birbiriyle uyumlu, arkadaşlarına sahip çıkan, çok koşan ve forması için sonuna kadar mücadele eden oyuncuları takıma katmaya çalışıyoruz. Teknik direktör olarak benden ve kulübümüzden beklentilerin farkındayım. Beykozluların da desteğiyle hedefe ulaşacağımıza inanıyorum.”

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri