Spor

Beykoz 1908 AŞ’de teknik patron belli oldu

2014.08.08 00:00
| | |
6435

Beykoz 1908 A.Ş.de haftalardır gündemde olan Teknik Direktörlük tercihi nihayet netleşti.

Sarı-siyahlı ekip Uğur Sakaloğlu, İskender Közen ikilisine teslim edildi. Hafta sonunda Olağan Kongresini yapan Beykoz 1908 A.Ş. takımında yeni sezon çalışmaları hızlı başladı. İlk etapta daha önce prensipte anlaşma sağlanan Sakaloğlu ve Közen ikilisi ile resmi anlaşma imzalandı. Önümüzdeki Cuma günü yapılacak imza töreni ile ikili kamuoyuna tanıtılacak.

Beykoz 1908 A.Ş.Takımının yeni teknik direktörü olan ikiliden Uğur Sakaloğlu, sıcağı sıcağına ilk açıklamayı Dost Beykoz'a yaptı.  Sakaloğlu, "Her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Bu günden itibaren ciddi ve aynı derecede yoğun bir gündem bizleri beklemekte. Gerek iç gerekse de dış transferlerde kafamızda beliren isimler ile görüşmelerimiz başladı. İnşallahBeykozspor'u layık olduğu konuma el birliği ile taşıyacağız. Ben ve İskender Közen Hocamız aynı konumda yetkili olacağız, yardımcılarımızı da önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Bizlere bu görevi layık gören Zeki Aksu Başkanlığındaki Yönetim Kurulu’na teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Güvenlerini kesinlikle boşa çıkarmayacağız" diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş.Futbol Takımının Yeni Teknik Direktörlerinden Uğur Sakaloğlu geçtiğimiz sezon İstanbul Süper Amatör Ligin Beykoz İlçe temsilcilerinden Paşabahçespor'da A Takım Antrenörlüğünde bulunmuş iken İskender Közen ise Çubukluspor Kulübünde Altyapı Takımları ile birlikte Zafer Keleş ile A Takım Teknik Kadrosunda görev yapmıştı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Teknik Direktör, Uğur Sakaloğlu, Zafer Keleş, Beykoz 1908 AŞ

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"