Beykoz 1908 AŞ’de şok gelişme

  • 0
  • 7773
Beykoz 1908 AŞ’de şok gelişme

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Başkanı Gökhan Karagöz, 2018-19 Sezonunda Futbol A Takım Yönetimini almaktan vazgeçtiklerinin bildirdi.

2017-2018 Sezonu’nda Beykoz 1908 Altyapı Futbol Akademisi Başkanlık Görevini üstlenen Karagöz, Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada, “bilindiği ve Beykoz Spor Kamuoyunda konuşulduğu gibi 2018-19 Sezonuna ilişkin Futbol A Takım Yönetimini Sponsorluk yolu ile üstlenmeye hazır olduğumuzu söylemiş ve Beykoz 1908 A.Ş. Kulübü Başkanı Sayın Zeki Aksu ile prensipte bir anlaşma yoluna gitmiştik.

2018-19 Sezonu için biz arkadaşlarımız ile kadroda yer almasını istediğimiz oyuncular ile ilgili bir liste hazırlayıp, bunun son halini vermiştik. Şampiyonluk hedefi ile yola çıkacak bir kadro kuracaktık. Ancak gelinen noktada Beykoz Spor Kulübü Başkanımız Zeki Aksu, Takıma 5-6 Kurum / Kişinin Sponsor olma niyetinde olduğunu beyan ederek bizlerden beklememizi talep etti. Biz tüm hesabımızı, projemizi belli bir süreye yaydığımızdan bu sürenin uzun vadeye sarkmasının ortaya çıkması ile Başkanımız Zeki Aksu’nun da bahsettiği sponsorlar ile daha rahat görüşmeler yapabilmesi için kulübümüz için ne hayırlısı ise o olsun düşüncesi ile  bu talebimizi geri çekip, vazgeçtik. Bu projemiz bilen birçok Beykoz Sevdalısından sürekli mesajlar geldiği için gelinen bu son noktayı kamuoyuna aktarmayı düşündük. 2018-19 Sezonunda Altyapı Futbol Akademisi Yönetimi ile yolumuza devam edeceğiz ” diye konuştu.

Spor Servisi

Cemil Boz Kanlıca’da incelemelerde bulundu
Önceki Cemil Boz Kanlıca’da incelemelerde bulundu
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü