Spor

Beykoz 1908 AŞ'de moraller yerinde

Beykoz 1908 AŞ'de moraller yerinde
09.11.2017 08:48
| | |
3261

İstanbul SAL 4. Grupta mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş, hafta sonunda konuk edeceği Gaziosmanpaşa Yeniköyspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Mücadele öncesi Paşabahçe Stadı'ndaki antrenmanda teknik sorumlu Mustafa Ülker, yardımcı antrenörler Mehmet Aydın ve Hasan Reis'in yüzü gülüyordu.

Sarı - siyahlı ekibin son hafta Küçükköyspor karşısında aldığı galibiyet morallere yansımıştı. Bu heyecanla idmanlara çıkan Beykoz 1908 kafilesinin teknik patronu Mustafa Ülker, yaptığı açıklamada, "Geçen hafta sonunda iyi bir mücadele sonrasında gelen galibiyetin takıma yansıması çok iyi oldu. Üzerimizdeki stres kayboldu. Bu hafta sonunda grubumuzda son sırada yer alan Gaziosmanpaşa İlçesi Temsilcisi GOP Yeniköyspor ile çıkacağımız maçı da önemsiyoruz. Zayıf-Güçlü takım ayırt etme gibi bir lüksümüz kesinlikle olamaz, olmayacakta. Bundan sonraki her maçımıza bir final maçı gözü ile bakmaya mecburuz. Futbolda çok ufak hatalar bile, anlık maçtan kopuşlar çok kötü sonuçları beraberinde getirmekte" ifadelerini kullandı.

Lokman Bilgin kadroda yok

Beykoz 1908 A.Ş. Takımının son antrenmanında sonra açıklamalarına devam eden Ülker, "Bugünkü çalışmamız da gayet verimli geçti. Yarın haftanın son çalışmasına Saat 15.00 de çıkacağız, ardından akşama düzenlenen etkinliğine katılım sağlanacak. Hafta sonundaki GOP Yeniköyspor maçında, Küçükköyspor maçında Kırmızı Kart gören Lokman Bilgin yer almayacak. Son maçta da tedavisi sürecinin devam etmesi nedeni ile kadroya dahil edemediğimiz Fred’de GOP Yeniköyspor maçında yer almayacak, iyice iyileşmeden futbolcumuzu riske etmek istemiyoruz. Diğer sakatlık problemleri olan Harun ile Bayram ise Cumartesi günkü maça kadar hazır hale gelecek” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, 1908 AŞ, Yeniköyspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"