Beykoz 1908 AŞ’de keyifler yerinde

  • 0
  • 2439
Beykoz 1908 AŞ’de keyifler yerinde
Beykoz 1908 AŞ’de keyifler yerinde
Beykoz 1908 AŞ’de keyifler yerinde

İstanbul SAL 5. Grupta sezonun ilk maçını deplasmanda oynayan Beykoz 1908 AŞ, Bahçelievler Soğanlı Olimpik ile yaptığı maçtan 4-1'lik galip ayrılmıştı.

Bu galibiyetin yüzerleri güldürdüğü Boğaziçi ekibinde hafta sonu Beykoz Stadında oynanacak olan Küçükçekmece İdmanyurduspor karşılaşmasının hazırlıkları devam ediyor.

İlk maç sonrası camiaya mesaj veren Asbaşkan Sedat Kaba, öncelikle Bahçelievler İl Özel İdare Stadında takıma muhteşem bir destek veren taraftarlara teşekkür ediyor.

Maç sonunda ortaya çıkan görüntülerin gelecek mutlu günlerin habercisi olduğunu söyleyen Kaba, “Ben her hazırlık maçının ardından yaptığım konuşmalarda bu maçların lig için kesinlikle ölçü olamayacağını ısrarla belirttim. Nitekim tam kadro ile çıktığımız, ilk kez ideal kadro ile oynadığımı bir maç yaşadık ve farklı bir galibiyete imza attık. İlerleyen haftalarda çok daha güzel görüntülere şahitlik edilecek. Ben Zafer Öğer Hocamıza ve futbolcu kardeşlerime yaşattıkları bu güzel tablo nedeni ile teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Kaba, "Artık bu maç geride kaldı, yeni haftaya yeni umutlar ile başladık. Sezonun ilk maçını galibiyetle kapatan bir takımla oynayacağız. Kesinlikle rehavete kapılmak yok. Öte yandan sezonun ilk iç saha maçı olması nedeniyle büyük bir taraftar desteğini de ardımızda hissedeceğiz. Doğrusu ben Pazar gününe kadar heyecanımı nasıl yeneceğim onu bilemiyorum. Bu sevda çok başka, lütfen bizleri bu mücadele yalnız bırakmayın. Beykoz İlçesini yönetenleri, adına da Beykoz geçen tüm dernekleri, sivil toplum kuruluşlarını da tribünde görmek istiyoruz. Gelsinler hiç olmazsa manevi destekte bulunsunlar" dedi.

Spor Servisi

Almanya’da yaşayan Türk kökenli göçmenler hayatlarından memnun
Önceki Almanya’da yaşayan Türk kökenli göçmenler hayatlarından memnun
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?