Beykoz 1908 AŞ'de durup dinlenmek yasak

  • Güncelleme: 28.08.2018 10:27
  • Okunma: 5129 kez
  • Yorum: 0
Önceki gün İBB Şenlikköy Stadı'nda BAL'ın güçlü ekiplerinden Yeşilköy ile mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş, hemen ertesi gün antrenmanlarına devam etti.
Beykoz 1908 AŞ'de durup dinlenmek yasak

Paşabahçe Stadında Teknik Sorumlu Şakir Keşkek Yönetimindeki çalışmada 25 futbolcu hazır bulundu.

Futbolcuların Paşabahçe Stadı'nda yerini alması ile önce 5’e iki çalışması 3 grup halinde gerçekleşti. Ardından topla çıkış istasyon çalışmakları yapıldı. Takımın yetenekli isimlerinden Furkan Bavluk ise Kulüp Sağlık Görevlisi Aytuğ Işık’a saha kenarında tedavi olduğundan çalışmanın ilk etabında yer almadı.

Kaleciler ise Kaleci Antrenörü Mehmet Demirtaş Yönetiminde özel bir antrenman yaptı. Antrenmanda Sarı-Siyahlı Ekibin Teknik Sorumlusu Şakir Keşkek’in komutları Paşabahçe Stadında yüksek perdeden yankılanırken, futbolcular bu nedenle biran olsun antrenmandan kopamadı ve de sonuçta ortaya ciddi bir çalışma çıktı.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Şakir Keşkek, Pazar günü gerçekleşen Yeşilköyspor maçına ait düşüncelerini Dost Beykoz'a aktarırken, ” Bu maçta özelikle Bölgesel Amatör Liginin güçlü ekiplerinden birini seçtik. Tabi ki maçın geneline bakıldığında, yaptıklarımız ve yapadıklarımızı gördük. Hangi hatta daha da fazla çalışmamız gerektiğini not ettik. Maçı 1-0 mağlup kapattık ancak hazırlık maçlarında alınan galibiyet ve mağlubiyetlerden çok futbolcuların saha içindeki performansları önemli. Bir dahaki hazırlık maçında bu eksiklerimizin farkında olup önlem alarak çıkacağız. Endişeye gerek yok ” diye konuştu.

Yeni santrafor SinopSpor'dan geldi

2018-19 Sezonu için Kadrosunu güçlendirmeye devam eden Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Bölgesel Amatör Lig Takımlarından Sinopspor’dan santrafor Yusuf Erol Usta ile anlaşmaya vardı.

1988 Trabzon doğumlu olan tecrübeli isim futbola Trabzon 24 Şubat Spor Kulübü'nde başladı. Daha sonra Çağlayanspor, Çaykaraspor, Sürmenespor, Tonya Doğanspor, Çarşambaspor, Samsun Telekomspor, Samsun Belediyespor, Kozlu Belediyespor takımlarında forma giyen oyuncu, İstanbul macerasına 2016-17 Sezonunda Beyoğlu Yeniçarşıspor ile başladı.

Ardından ise ikinci transfer döneminde Küçükköyspor’a geçiş yaptı. Geçen sezon Nişantaşıspor forması giyen Usta, ikinci transfer döneminde ise Bölgesel Amatör Lig Takımlarından Sinopspor’a transfer olmuştu.

Bugün antrenmanlara başlıyor

"Beykoz'da futbolun ne kadar sevildiğini biliyorum. Özellikle Beykoz 1908 taraftarlarının takımlarını ne kadar candan, yürekten sevdiğini desteklediğini gördüm, yaşadım. 110 Yıllık mazisi olan bir kulübe gelmek benim futbolculuk yaşantımda çok özel bir yer olacak. İnşallah arkadaşlarımı ile el birliği ile takımımız istenen yere taşıyacağım. Şakir Keşkek hocam ile çalışmak ve o büyük taraftarın karşısında maça çıkmak çok heyecanlı olacak ” diye konuşan Yusuf Erol Usta, antrenmanlara bugünden itibaren çıkmaya başlayacak.

Spor Servisi