Beykoz 1908 AŞ'de Bölgesel Lig hazırlıkları başlıyor

  • Güncelleme: 31.08.2020 10:07
  • Okunma: 4035 kez
  • Yorum: 0
Bölgesel Amatör Ligin yeni takımlarından olan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında, 2020-21 Sezonu için çalışmalar resmen başlayacak.
Beykoz 1908 AŞ'de Bölgesel Lig hazırlıkları başlıyor

Sarı-Siyahlı Yönetim Bölgesel Amatör Ligde Grubunda Şampiyonluk yaşayıp TFF 3.Lige adım atmak için sıkı bir çalışma yapacağa benziyor. Türk Sporunun Asırlık Çınarında, Kulüp Başkanı Zeki Aksu'nun, Sponsorluk için bazı kurum ve isimler ile temasta olduğu camiada konuşulmakta. 

Başkan Aksu sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda çalışmalara ilişkin belirlenen takvimi açıkladıktan sonra şu ifadelere yer verdi, 

"Bu sezon maçlarımızın genel anlamda çok çekişmeli geçeceğini düşünüyorum. Bu bakımdan hedeflerimizi yüksek koyup bu ligden çıkmak istiyoruz ve Şampiyonluk amacıyla bütçemizi, teknik ve idari kadromuzu oluşturma çabasındayız. 4 Eylül tarihinde Transfer Komitemizi , 9 Eylül tarihinde ise Teknik Kadromuzu belirleyecek ve birkaç gün içerisinde transferlerimizi yaparak gereken kadroyu oluşturacağız.15 Eylül Çarşamba günü ise idmanlara başlayarak sezon sonunda İnşallah 3.lig hedefimize ulaşmak istiyoruz."

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri