Beykoz 1908 AŞ'de Alemdağ alarmı

  • 08.01.2020 17:03
  • Güncelleme: 08.01.2020 17:04
  • Okunma: 3753 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş. hafta sonunda oynanacak Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor müsabakasının hazırlıkları başladı.
Beykoz 1908 AŞ'de Alemdağ alarmı

Geride kalan haftayı beklenmedik bir mağlubiyet ile tamamlayan ve ortaya koyduğu futbol ile endişelere neden olan Sarı-Siyahlı futbolcular kendilerini camiaya affettirmek istiyor.

Lider durumda bulunan Kartal Bulvarspor’un ardından 28 puanla ikinci sırada yer alan Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor'u üçüncü sıradan 26 puan ile takip eden Boğaziçi ekibinde hafta sonundaki maça sezonun en kritik müsabakası olarak bakılıyor.

Sarı-Siyahlı camia şu anda yaşanan dezavantajı tersine çevirmek için mutlak surette bir galibiyet alma mecburiyeti sürdürüyor.

Başkan Zeki Aksu, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor maçının son derece kritik bir müsabaka olduğunu ifade ederken, "Maçtan mutlak surette galibiyetle ayrılmak zorundayız. Bu sezon çok emek harcadık, iyi bir hava yakalamamıza karşın hesapta olmayan puanlar kaybettik. Pazar günü futbolcu kardeşlerimiz bütün yüreklerini sahaya koyacak ve taraftarlarına kendilerini affettirecek bir galibiyete imza atacaklardır" diye konuştu.

Beykoz 1908 Teknik Sorumlusu Aydın Dursun hafta içinde gerçekleşen antrenmanda, "Beykoz gibi büyük bir camiayı sahada temsil eden bizler 112 yıllık şanlı mazisi olan takım için müthiş bir mücadele örneği sergilemek zorundayız. Bu taraftar bizlere her şartta yensek de yenilsek de destek oldu, moral verdi. Şimdi karşılığını vermenin zamandır" dedi.

Ataşehir Çamoluk karşısında alınan farklı mağlubiyete karşın maç sonunda takımı tribünlere çağıran ve Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor maçının önemini bir kez daha ifade eden Takım Kaptanı Hızır Yılmaz alacakları galibiyetle kendilerini affettireceklerinin sözünü vermişti.

Beykoz 1908 A.Ş. 2.sırayı elde edip Yükselme Grubuna kalması için sadece Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor maçını kazanması da yeterli olmayacak. Alemdağspor, "Bay" Haftasını geride bıraktı.

Beykoz 1908 A.Ş. 3 hafta sonraki programı maç yapmadan bay geçecek. Olası bir kötü skor ise belki de lige havlu atılması anlamı taşıyacak.

Beykoz 1908 A.Ş.'nin kalan maçları şöyle:

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor,
Kartaltepespor (D),
Bay,
Mecidiyeköyspor,
Taşolukspor (D),
Çakmakspor,
Dikilitaşspor (D)

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz