Beykoz 1908 AŞ, Bülent Akatay ile anlaştı

  • 0
  • 8103
Beykoz 1908 AŞ, Bülent Akatay ile anlaştı
Beykoz 1908 AŞ, Bülent Akatay ile anlaştı

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Beykoz 1908’de teknik patron Bülent Akatay oldu.

Kariyerinde daha önce; Rumelikavağıspor, Sarıyer Belediyespor, İstinyespor, Sarıyer Yenimahallespor, Kısırkayaspor, Mimarsinanspor ve Bahçeköyspor takımlarını çalıştıran 46 yaşındaki tecrübeli antrenör anlaşma sonrası yeni kulübündeki hedeflerini ve beklentilerini açıkladı.

“Bugün itibarıyla Beykoz 1908 Kulübü’nün antrenörü olarak  anlaşmış bulunuyoruz” ifadelerini kullanan Akatay, “Sayın başkanımız bu yıl hedefimiz  çok büyük. Bu yılı adeta seferberlik yılı ilan ettik. Seni de bu takımın başında görmek istiyoruz. Sana güvenimiz sonsuz dediği için hiç düşünmeden bu büyük camiayla anlaştım.1996-1997 sezonunda formasını giymekten büyük onur duyduğum büyük Beykoz 1908 Kulübü’nün antrenörü olmaktan gurur duyuyorum. Tabi ki heyecanlıyım. Taraftarıyla, yönetimiyle Beykoz 1908 büyük bir camia. Bu büyük camiada başarılı olmak tek hedefimiz. Zaten başka bir şey de düşünemeyiz. Beykoz 1908 kulübü devamlı takip ettiğimiz bir kulüptü. Ben özellikle bu yıl taraftarıyla, yönetimiyle, oyuncusuyla, teknik heyetiyle bir bütün olduğumuz takdirde başarılı olacağımıza inanıyorum. Taraftarımızın ne istediğini iyi biliyorum. Nasıl taraftar 90 dakika boyunca susmadan destek veriyorsa, bizde 90 dakika boyunca mücadele eden bir takım ortaya çıkaracağız. Hep beraber el ele vereceğiz. Çok çalışacağız ve Allah’ın izniyle başarılı olacağız.” dedi.

Akatay şöyle devam etti: “20 Temmuz’da U-19 takımımızdan 13-14 futbolcumuzun da katılımıyla 33-34 oyuncuyla çalışmalarımıza başlayacağız. Yaklaşık 40 gün İstanbul’da çalışıp 28 Ağustos’ta 25 oyuncumuzla beraber şehir dışına kampa gideceğiz. 6-7 Eylül gibi dönüp o hafta sonu ligdeki ilk maçımızı oynayacağız.”

Sözlerinin sonunda, anlaşmanın Beykoz 1908 kulübü için hayırlı olacağına inandığını kaydeden Bülent Akatay, aynı dilekleri şahsi adına da dile getirdi.

Spor Servisi

Gönül sofralarının emekçileri son iftarda buluştu
Önceki Gönül sofralarının emekçileri son iftarda buluştu
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz