Beykoz 1908 AŞ bu kez kararlı

  • Güncelleme: 12.03.2020 18:21
  • Okunma: 6249 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunda ilk haftayı üzgün kapatan Beykoz 1908, Pazar günü çıkacağı Nişantaşı maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Beykoz 1908 AŞ bu kez kararlı

Sarı-Siyahlı camia ilk haftadan alınan skor nedeni ile büyük bir üzüntü yaşarken, takımlarına olan güvenlerinden bir şey kaybetmiş değil. Boğaziçi Ekibinde Genel Kaptan Salih Dursun yaptığı açıklamada, Nişantaşıspor maçından umutlu olduklarını söylerken, “ilk haftada TED İstanbul Koleji ile yaptığımız maçta ne şansımız ne de hakeme kararlarında adalet vardı. İlk golü yemeden iki kez direkten dönen şutumuz, verilmeyen Kırmızı Kartlar ve penaltı anları vardı. Tabii ki bu moral-motivasyon kaybı neden ile bocaladığımız anların ardından toparlandık, iki gol bulduk ama vakit yetmedi. Bu maçtan herkes çıkarması gereken dersleri çıkardı. Futbolcu kardeşlerimiz de son derece üzgünler. Hafta içindeki antrenmanlarda oldukça hırslı ve istekli bir görüntü verdiler” diye konuştu.

Salih Dursun açıklamalarının devamında şu cümlelere yer verdi, ”Bir mağlubiyet ile kaybedilmiş bir şey yok, ancak kazansa idi, bugün çok daha güzel şeyler konuşuyor olacaktık. Ben buradan cefakar Beykoz taraftarlarına seslenmek istiyorum, gelin Nişantaşıspor maçı ile güzel günlere yeniden dönelim. 90 Dakika takımımıza destek çıkıp, rakibimizi baskı altına alalım. İnşallah da galibiyet coşkusunu maçın ardından hep birlikte İBB Bayrampaşa Stadında kutlayalım” 

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz