Beykoz 1908 AŞ, Barbarosspor maçına kilitlendi

  • 26.10.2017 18:18
  • Güncelleme: 26.10.2017 18:20
  • Okunma: 6073 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş. üzerindeki kara bulutları dağıtmak istiyor.
Beykoz 1908 AŞ, Barbarosspor maçına kilitlendi

Sezona Bayram Pehlivan ile başlayan ardından Orhan Gencer ile sadece 1 maçlık devam eden ve istifası ile de Mustafa Ülker’i Teknik Sorumluluğa getiren Boğaziçi ekibinde hafta sonunda oynanacak Barbarosspor maçının hazırlıkları devam ediyor.

Paşabahçe Stadı’ndaki haftanın son antrenmanında futbolcuların oldukça istekli ve heyecanı bir görüntü vermeleri dikkatlerden kaçmadı. Dost Beykoz olarak Sarı-Siyahlı ekibin antrenmanında izledik. Teknik Sorumlu Mustafa Ülker, Yardımcı Antrenör Mehmet Aydın ve Kaleci Antrenörü Hasan Reis yönetiminde 20 futbolcu ile antrenmana çıkan Boğaziçi ekibinin futbolcuları rutin antrenman programını uyguladıktan sonra son bölümde Barbarosspor maçının son taktiği üzerinde çalıştı.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Mustafa Ülker antrenman öncesinde Dost Beykoz’a yaptığı değerlendirmede, Barabarosspor maçının son derece önemli olduğuna dikkatleri çekerken, “Bizim açımızdan alınacak bir galibiyetin çok önemli olduğu konusunda hemfikiriz. Geçen hafta sonunda son oynadığımız İstanbulspor maçında maçın yüzde seksenlik kısmını rakip sahada oynamamıza karşın hesapta olmayan goller ile mağlubiyet yaşadık. Bu maçta cesaretle ataklara çıkmıştık. Şimdi Barbarosspor maçında atak bir futbol sergileyip bulacağımız goller ile önce avantaj yakalayıp, ardından da bunu maç sonuna kadar taşımak istiyoruz. Zor bir süreçten geçtiğimiz apaçık ortada bunu pozitif bir hale sokabilmek için mutlak surette bir galibiyete ihtiyacımız var” diye konuştu.

Spor Servisi