Beykoz 1908 AŞ, 25 puan hedefine ulaşamadı

  • 0
  • 5493

İstanbul SAL 8. Grup'ta mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş Kulüp Başkanı Zeki Aksu, sezonun ilk yarısını değerlendirdi.

Sarı-Siyahlı ekip 2019-20 Sezonuna Yeni Teknik Sorumlusu Aydın Dursun ve tamamına yakını yeni futbolcular ile yola çıkmış idi. Özellikle ilk yarının son karşılaşması olan Dikilitaş karşında 2-0 geriye düşen ve ardından sağladığı 2-2'lik beraberlik sonrasında tek puanı kurtarıp, 2 puanı bırakan takım tribünlerde üzüntü yaşatmıştı.

Gereksiz yere görülen kırmızı kart nedeni ile Boğaziçi ekibi 36. dakikadan itibaren 10 kişi oynamanın zorluğunu hissetmişti.

Beykoz 1908 A.Ş Kulüp Başkanı Zeki Aksu, sezonun ilk yarısını değerlendirdiği açıklamasında,  "İlk devre oynadığımız 10 maçta iki mağlubiyet, iki beraberlik,6 galibiyet aldık. 20 puan topladık. Maç puan ortalamamız 2 puan oldu. İlk yarı sonunda hedeflediğimiz puan olan 25 puana erişemediğimiz için kendimizi ve takımımızı puan durumumuzdaki yer dahil olmak üzere maalesef üzülerek belirteyim başarısız olarak değerlendiriyorum. İkinci devreye bu hafta sonu Pazar günü kendi evimizde oynayacağımız Kumburgaz maçı ile başlıyoruz. İnşallah ikinci devreye de sezonun ilk maçında olduğu gibi galibiyet ile başlarız." dedi. 

Aksu şu ifadelere yer verdi:  "Bu gruptan çıkmak istiyorsak deplasmanda oynayacağımız Kartal Bulvarspor, Ataşehir Çamoluk ve kendi evimizde oynayacağımız Çekmeköy Alemdağ maçlarından en az beş puan almamız gerekmektedir. Geri kalan yedi maçta ise en azdan 19 puan almayı başarabilirsek bu sezon ki ilk hedefimiz olan klasman grubuna çıkarız.Yönetimimizin ve taraftarlarımızın bu sezon maddi manevi olarak her türlü destekleri verdiklerinin Beykoz Spor kamuoyu tarafından bilinmesini ayrıca yönetim kurulumuza, teknik ve idari kadroya, futbolcularımıza inançlarını sürdürmelerini temenni ediyorum. Bu sütundan takımlarına centilmence destek veren Büyük Beykoz taraftarlarına da şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.Grubumuzda ilk iki sırada yer alarak klasman grubuna kalacağımız inanıyoruz."

Spor Servisi

Beykoz'da geçtiğimiz hafta neler oldu?
Önceki Beykoz'da geçtiğimiz hafta neler oldu?
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü