Beykoz 1908 Antrenörü durumdan memnun

  • 0
  • 2961
Beykoz 1908 Antrenörü durumdan memnun
Beykoz 1908 Antrenörü durumdan memnun
Beykoz 1908 Antrenörü durumdan memnun

İstanbul SAL Klasman A Grubunda mücadele edecek olan Beykoz 1908’de antrenmanlar sürdüğü belirtildi.

Boğaziçi ekinde Teknik Sorumlu Özgür Ataçocuğu takımın geldiği son noktadan memnun olduğunu ifade ederek, “bu sezon dahil olduğu Beykoz Spor Kulübü camiasının çok büyük olduğunu ve Türk futbolunda iz bırakmış asırlık çınarda görev yapmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Ataçoçuğu, "En büyük beklentimiz, bu sezon adımızı TFF Bölgesel Amatör Lige çıkan takımlar arasına yazdırmak. Ben bunu başaracağımıza inanıyorum. Grubumuzda mutlak surette ilk 4 takımdan biri olmak istiyoruz. Futbolcu kardeşlerim de bizler gibi düşünüyor ve Bayram günü yapılacak Beşyüzevlerspor maçını galibiyetle kapatıp camiayı bir Bayram Hediyesi sunmak istiyorlar." diye konuştu.

Antrenmanlarının belirlenen periyotta devam ettiğine vurgu yapan Özgür Ataçocuğu, "Verilen arada değişik özellikteki takımlar ile oynayıp, grubumuzda aynı konumdaki takımlara karşı ortaya konulacak taktikleri denedik. Bayramın ilk günü akşamı takım olarak kampa gireceğiz. Büyük Beykoz camiası da ilk maçımıza müthiş ilgi gösterecektir. Bu yönde birçok bilgiler bizlere de gelmekte. Şu an için maçın yeri ve saati netleşmedi. Zaten siz eğer ki Klasmana kalmış hedefi olan bir takımsanız nerede oynarsak oynayalım puan için sahaya çıkma mecburiyetindesiniz" ifadelerine yer verdi.

Şerif Can Özer'in kart cezası nedeni ile oynamayacak olması dışında tam kadro hazırlandıklarına değinen Ataçocuğu, Beşyüzevlerspor müsabakasına belirleyecekleri en ideal kadro ile çıkacaklarını söyledi.

Spor Servisi

Beykoz'da yardım isteyen teknedeki vatandaşlar kurtarıldı
Önceki Beykoz'da yardım isteyen teknedeki vatandaşlar kurtarıldı
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz