Beykoz 1908 altyapısı bir araya geldi

  • 0
  • 8453
Beykoz 1908 altyapısı bir araya geldi
Beykoz 1908 altyapısı bir araya geldi

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Komitesi İbrahim Kelle Stadı’nda bir mangal partisi düzenledi.

Teknik ve İdari Kadro, altyapı takımları futbolcuları, futbol okulu öğrencileri ve velilerinin katıldığı etkinlik nezih bir ortamda gerçekleşti. El birliği ile hazırlanan köfte ve sucuklar özellikle futbolcular tarafından heyecan ve mutlulukla karşılandı.

Bu sezon altyapı takımlarında göstermiş olduğu performans ve yaşadığı şampiyonluklar ile dikkatleri fazlası ile çekmeyi başaran sarı-siyahlı ekip geleceğe de umutla bakılmasını neden oldu.

Beykoz 1908 A.Ş.Altyapı Komitesi Başkanı Mehmet Şahin kulüp olarak geldikleri nokta konusunda aktarımlarda bulunurken;

Biz geçen sezonun bitimi ile birlikte kafamızda şekillenen düşünceleri, projeleri Yönetim Kurulumuza sunup, onlardan onay alıp 5 yıllık bir süreç için bu işe soyunmuştuk. Tam anlamı ile bir ekip ruhu ile hareket ettik, tam bir aile ortamı yakaladık. Bunun sonucu olarak da iki yaş kategorisinde şampiyonluk yaşadık, birinde ise yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz

Son gerçekleştirdikleri mangal etkinliği ile de bilgi veren Şahin, “Arkadaşlar ortak bir karar ile böylesine bir etkinliğe imza tamak istediklerini iletti. Herkes işin bir yerinden tutunca, görev üstlenince ortaya arzu edilen bir görüntü çıktı. Antrenörlerimiz, futbolcularımız ve velilerimiz ile çok güzel dakikalar yaşadık. Katkı sunan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletmek isteriz” şeklinde konuştu.

U14 ve U15 yaş grubu takımları ile yaşadıkları şampiyonluğun ardından U13 Yaş Grubutakımları ile de aynı başarıyı yakalamak istediklerine değinen ŞahinU14 Takımları’nın daTürkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları için hazırlıklarını devam ettirdiğini söyledi.Mehmet Şahin, “Önümüzdeki günlerde yer alacağımız grubu ve maçlarımızı oynayacağımız kenti öğreneceğiz. Bu süre zarfında hem antrenmanlarımız hem de hazırlık maçlarımız devam edecek. U14 Takımımız İstanbul Anadolu Yakasından finallere kalan iki takımdan biri olma özelliğine de sahip” dedi.

Spor Servisi

Soğuksu Spor’dan açıklama var
Önceki Soğuksu Spor’dan açıklama var
AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Sonraki AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz