Beykoz 1908 A.Ş. yönetimi yeniledi

  • Güncelleme: 14.07.2012 00:11
  • Okunma: 6711 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Spor Kulübü 1908 A.Ş. 13 Haziran 2012 günü yaptığı Genel Kurul ile yönetimde bazı değişikliklere gitti.
Beykoz 1908 A.Ş. yönetimi yeniledi

Sarı-Siyahlı ekibin yönetimi şu isimlerden oluştu:

Zeki Aksu

Zekeriya Öztürk

Mehmet Tombul

Serkan Taş

Bora Gören

Başkan Zeki Aksu aralarında yılların dostluğu ve kader birliği bulunan Mehmet Tombul ve Zekeriya Öztürk'ü yönetim kuruluna bir kez daha dâhil ederken, dilek ve temenniler bölümünde ise değişik dönemlerde yıllarca Beykoz Spor Kulübü Derneği'nde Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulunan tecrübeli isim Mehmet Tombul ilginç bir konuşma yaptı:

Mevcut maddi durum ve nedenleri konusunda bilgi talebinde bulunan Tombul ilginç bir çıkış yaparak, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek hakkında suç duyurusunda bulunulmasını istedi. Bunun gerçekleşmemesi halinde ise kendisinin bunu gerçekleştirmeyen Beykoz Spor Kulübü Derneği hakkında suç duyurusunda bulunacağını beyan etti.

Beykoz Spor Kulübü 1908 A.Ş. hissedarları dışında kimsenin haberi olmayan Genel Kurul sonunda ortaya çıkan yeni tablo karşısında, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in göstereceği tavır ise camiada merak konusu oldu.

İki kurum arasında yaşanan polemik, çekişme ve anlaşmazlıklardan bıkan Beykoz Camiası ise her geçen gün Kulüplerinden uzaklaşmaya devam ediyor. Her iki kurumu bir türlü bir araya getirecek ismin 250 bin nüfuslu Beykoz İlçesinde bulunamaması ise hepsinden de acı bir görüntü oluşturuyor.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908 A.Ş, Yönetim, Kongre, Zeki Aksu

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz