Spor

Beykoz 1908 A.Ş.’ye Genel Koordinatör!

Beykoz 1908 A.Ş.’ye Genel Koordinatör!
2014.08.06 00:00
| | |
6946

Beykoz 1908 A.Ş.'de son yapılan toplantının ardından Genel Koordinatörlüğe Mustafa Ülker getirildi.

Soğuksu Spor Kulübü’nün kuruluşunda aktif bir görev üstlendi, ileriki senelerde takımını İstanbul 2.Amatör Lig’den 1.Lig’e çıkmasında Teknik sorumlu olarak görev yaptı. Beykoz 1908 A.Ş. Kulübü’nde Futbol Takımları’ndan sorumlu Koordinatör görevini üstlenen Mustafa Ülker geçtiğimiz sezon Rahmetli Günay Haznedaroğlu'nun görevini üstlenmiş durumda.

Göreve gelmesinin ardından ilçe genelinde çeşitli temaslarda bulunan Ülker, bir görüşme de Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile yaptı. Ülker Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada görevinin zor ve büyük sorumluluk gerektiren bir konuma sahip olduğunu belirtip, “El birliği ile Beykoz 1908 A.Ş. Takımı’nı bir üst lige taşıyabilmek için mesai harcayacağız. Beykoz'daki tüm kurum ve kuruluşların asırlık çınara destek olması gerekli.Şu anda yer aldığımız Bölgesel Ligi kesinlikle hak ettiğimiz kanaatinde değilim. Transfer döneminde Teknik Direktörümüz Sabahattin Ömür'ün istediği isimleri kadroya dahil etmeye çalıştık. Ben gerek yeni gelen futbolcu kardeşlerim ile gerekse geçen sezondan kalan arkadaşlar ile çok iyi bir uyum süreci yakaladığı fikrindeyim. Bugün (Çarşamba) Lig öncesi son hazırlık müsabakasını Sultanbeyli Belediyesi ile TFF Riva Tesislerinde oynadık Maç golsüz tamamlansa da çok pozitif akıllı ve umutlandıran bir futbol sergilediğimiz düşünüyorum. İnşallah hafta sonundaki Büyükçekmecespor maçında alacağımız 3 puan ile lige iyi bir giriş yaparız." diye konuştu.

Bu arada sarı-siyahlı takımın lig kadrosu da şekillenmeye başladı. Transfer döneminde birçok futbolcusu değişik kulüplere transfer olurken kadroya yeni dahil edilen isimler ise şu şekilde açıklandı;

Kaleci Bekir Demir (Kartal Belediyesi), Emrullah Toprak (Lüleburgazspor), Sefa Süha Gelen (Paşabahçespor),Berat Sabırlı (Erdek Belediyesi), Gökhan Meriç (Bergama Belediyesi), Sinan Birdal (Beşiktaş Altyapısı), Emirhan Satad (Yeniköyspor), Aziz Abramak (Dikilitaşspor), Kadir Ülker (Anadoluhisarı İdmanyurdu), Öner Erener (Paşabahçespor), Nihat Gökmen (Paşabahçespor), Murat Saim (Edremit Belediyesi).

Altyapı Takımın'dan A Takım kadrosuna dâhil edilen isimler; Tolga Özbay, Bilal Bozkurt, Oğuzhan Öztürk, Ciya Özgün, Kubilay Gören, Caner Özdeniz, Kaleci Emre Altıntaş.

Geçen Sezondan kalan futbolcular; Kaleci Gökhan Buz, Okan Öztorun, Can Keskin, Emin Uzun, Bayram Murat Yıldırım, Deniz Satılmış, Volkan Aksoy

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: 1908, Koordinatör, Beykoz 1908 A.Ş., Mustafa Ülker

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"