Spor

Beykoz 1908 A.Ş, ne yaptıysa olmadı: 2-1

Beykoz 1908 A.Ş, ne yaptıysa olmadı: 2-1
04.12.2017 08:45
| | |
2939

İstanbul SAL 4. Grubu düşme bölgesinden kurtulma mücadelesi veren Beykoz 1908 A.Ş, Nişantaşıspor ile İBB Bayrampaşa Stadı'nda karşı karşıya geldi.

Nişantasşıspor'un ev sahibi takım olduğu karşılaşmada Şişli temsilcisinin cezası nedeni ile  İBB Bayrampaşa Stadı'ndaki müsabakada tribünlere seyirci alınmadı.

Mustafa Ülker Yönetimindeki Sarı-Siyahlı ekip karşılaşmaya; Kalede Murat, Lokman, Sinan, Miraç, Harun, Fred, Roland (Oğuzhan Çiçek), Bayram, Tuğberk (Samet), Ali Feyyaz, Ulaş (Berkay)'dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Maç genelinde daha istekli, daha atak bir görüntü çizen Boğaziçi ekibinde ilk yarıda 2, ikinci yarıda 1 atakta penaltı kararı beklenirken müsabakanın hakemi oralı dahi olmadı. Kararları maçı dışarıdan izleyen Beykoz taraftarlarının tepkisini çekti.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı maçta kontrolü elinde tutan ekip idi. Girilen net gol pozisyonlarında son vuruşlarda beklediği golleri bulamayan Sarı-Siyahlılar, Nişantaşıspor adına gelen Fatih ve Serkan Avşar'ın gollerinin ardından ilk yarıyı 2-0 geride kapattı. İkinci yarıda da atak futbolunu devam ettiren yetenekleri nispetinde mücadeleden yılmayan futbolcular beklediği golü 66. Dakikada Harun ile buldu.

Bu andan sonra beraberlik için yüklendikçe yüklenmeye başlayan Boğaziçi ekibi, önde olmanın avantajı ile zamanı kullanmaya başlayan Nişantaşısporlu oyunculara bir de hakemin tercihlerinde ev sahibi takımı tutması ile motivasyon kaybı yaşamaya başladı. Son anlara kadar yüklenen Beykoz 1908 A.Ş. hak etmediği bir mağlubiyeti yaşamanın üzüntüsü ile soyunma odasının yolunu tuttu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, 1908 AŞ, Nişantaşıspor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"