BEY-DER’den bayram öncesi giyim yardımı

  • Güncelleme: 18.12.2007 00:11
  • Okunma: 7287 kez
  • Yorum: 1
Yapılan kongre sonrasında yaşanan tartışmalı süreci geride bırakan BEY-DER’in yeni yönetimi bayram öncesi yoksul ailelere giyim yardımında bulundu.
BEY-DER’den bayram öncesi giyim yardımı

Sosyal alanda yapmış olduğu çalışmalarla oldukça geniş bir boşluğu dolduran Beykoz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ( BEY-DER ) Kurban Bayramı öncesinde yoksul ailelere gıda ve giyim yardımında bulundu.

Yaklaşık 4 gündür devam eden yardım dağıtımında 270 kişiye gıda ve giyim yardımı yapılırken, dağıtımın son gününde dernek deposu önündeki kalabalık dikkati çekti.

Küçük çocukların da yararlandığı yardım dağıtımında, çocukların dernek yönetimine teşekkür etmesi ilgi uyandırdı. Dost Beykoz’un soruları üzerine bazı açıklamalarda bulunan aileler BEY-DER’den son derece memnun olduklarını ve periyodik aralıklarla kendilerine yardım ulaştırıldığını söylediler.

Yardım dağıtımında yapmış olduğu açıklama da, Bayram öncesi ailelere küçükte olsa bir mutluluk yaşatmak istediklerini kaydeden Dernek Yönetim Kurulu üyesi Safiye Gür, BEY-DER olarak çalışmalarını hızla devam ettiklerini söyledi.

Haber Merkezi   

Yorumlar (1 Yorum)

Sebahat Çolak (3 ay önce)

Eşim İşten Çıktı bende işten Çıktım Ramazan gıda yardımı İştiyorum.Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Yorum Yaz