Beşir Derneği Beykoz Şubesi'nden 3 aylık destek paketi

  • Güncelleme: 01.04.2020 10:12
  • Okunma: 9763 kez
  • Yorum: 4
Koronavirüs (Kovit-19) salgını nedeniyle evinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerine bir destekte Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği'nden geldi.
Beşir Derneği Beykoz Şubesi'nden 3 aylık destek paketi

Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği Kovit-19 salgını nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere 3 ay yetecek kadar gıda, temizlik ürünü ve yüz maskesi dağıtımında bulundu.

Her ay düzenli olarak ihtiyaç sahibi ailelere yardım taşıyan dernek, kovit19 nedeni ile mart ayının son günün de 3 aylık erzak yardımında bulundu.

Biz bize yeteriz#TÜRKİYEM

Beşir Derneği olarak son bir haftadır tüm Türkiye'de ve Beykoz'un  mahallelerinde 3 aylık yardım dağıtıldığını söyleyen Beykoz Temsilcisi Cengiz Yılmaz, Beşir Derneği olarak #Koronavirüsü salgını nedeniyle yardım ve destek çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.İhtiyaç sahibi ailelere yardım, yaşlı ve hastalara destek olabilmek için 217 temsilciliklerinin 12 bölge lojistik depolarında hummalı bir çalışma olduğunu söyleyen Yılmaz, "Bu süreçte ilçemizde tüm STK'ların  birlikte sürdürülebilir daha verimli çalışmalar yaparak ulaşılmadık ihtiyaç sahibi aile ve yaşlı büyüklerimiz kalmamalıdır." diye konuştu.

Beşir Derneği Beykoz Temcilc,s, Cengiz Yılmaz şöyle konuştu: "Biz bu süreçte ekip arkadaşlarımızla hizmete devam edeceğiz. Ayrıca bu süreçte hemşerilerimiz evlerinde kalarak pandeminin gücünü zayıflatmakta devletimize  ve sağlık çalışanlarımıza en büyük desteği vermiş olacaklardır. Biz inanıyoruz ve destekliyoruz. Biz bize yeteriz Türkiyem."

Destek olmak için
besir.org/kumanya
(Bir koli kumanya bedeli 100₺)
Bağış Yaz 4032'ye gönder 10₺
#YardımlaşarakBirlikteBaşaracağız

Haber Merkezi

Yorumlar (4 Yorum)

Hasibe kışla (2 ay önce)

Benimde ihtiyaç var

Hasibe kısla (2 ay önce)

Bende gıda yardımı istiyorum

Yalcin atalay (2 ay önce)

Anca ihtiyaci olmayanlara dagitilir nerds hani kizim ihtiyacimiz varsa nerde hani belediye nerde hani

Mikail karca (2 ay önce)

Çok acil gıda ihtiyacın var

Yorum Yaz