Beşir Derneği Beykoz'dan İdlib'e 500 çuval un

  • 17.02.2021 15:59
  • Güncelleme: 17.02.2021 16:02
  • Okunma: 6923 kez
  • Yorum: 0
Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği, yaptığı çalışmayla Suriye İdlib'teki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 1 tır unun bedelini bölgeye ulaştırdı.
Beşir Derneği Beykoz'dan İdlib'e 500 çuval un

Geride kalan 47 boyunca Suriye'nin İdlib bölgesindeki kamplardaki ihtiyaçların giderilmesi amacıyla 500 çuval un gönderen Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği, bedeli yapılan törenle teslim etti.

Beşir Derneği fırınlarında üretilen ekmekler düzenli olarak Suriye'nin çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediliyor.

Dost Beykoz'a konuşan Beşir Derneği Beykoz Temsilcisi Hamza Cengiz Yılmaz, veren el ile alan el arasında köprü olmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti.

Yılmaz, "Ülkemiz başta olmak üzere 55 ülkede faaliyet gösteren derneğimizin Beykoz Temsilciliği olarak güzel ilçemiz Beykoz'da ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmanın ve hayrı yapanla alanın arasında vesile köprüsü olmaktan duyduğumuz mutlulukla gönüllü olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Pandemi döneminde bize kayıt yapan aileler dışında 600'den fazla aileye toplu dağıtım ile gıda ve temizlik malzemesi yardımlarında bulunduk, bunu da sürdürmeye devam ediyoruz" dedi.

Yılmaz, destek veren hayırseverlere, 10. bölge temsilciliklerine Semerkand Derneği Beykoz Şube Başkanı Murat Özgül'e, Semerkand ve Beşir Gönüllülerine teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz