Yaşam

Beşir Derneği, Beykoz'da kan toplayacak

Beşir Derneği, Beykoz'da kan toplayacak
11.03.2017 15:16
| | |
2909

Yurt genelinde olduğu gibi Beykoz'da da kan bağışı kampanyaları aralıksız devam ediyor. Bu çerçevede Beşir Derneği'de Beykoz'da kan toplayacak.

Geçtiğimiz aylarda başlatılan kan stoklarının yetersiz olmasına bağlı olarak kan bağışı kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Sivil Toplum Örgütleri'de düzenledikleri kan bağışı kampanyalarıyla stoklara destek oluyorlar.

Kent Konseyi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Kızılay Beykoz Şubesi işbirliği ile düzenlenen kan bağışında iki yüz üniteyi aşkın kan bağışı kabul edilmişti. Bu defa Beşir Derneği'de Beykoz'da bir kan bağışı düzenliyor.

"Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır" sloganıyla yapılan kan bağışı organizasyonlarında vatandaşları kan bağışına teşvik etmek ve her hangi bir zararının olmadığı anlatılmaya çalışılıyor. Bu çerçevede Kavacık Meydanı'nda, Kızılay işbirliği ile organize edilen kan bağışına vatandaşların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Beşir Derneği temsilcileri yaptıkları duyurularla tüm vatandaşları kan bağışına davet ederken, bağış organizasyonu 18-19 Mart tarihlerinde 10.15-19.15 saatleri arasında Kavacık Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Kan Bağışı, Kızılay, Beşir Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"