Beşir Derneği Beykoz’da boş durmadı

  • Güncelleme: 11.02.2020 17:32
  • Okunma: 8445 kez
  • Yorum: 8
Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği bayram öncesi boş durmadı. Dernek yöneticileri Beykoz’daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve ihtiyaç yardımında bulundu.
Beşir Derneği Beykoz’da boş durmadı

Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği Ramazan Bayramı öncesi boş durmadı. Dernek yöneticileri bayram öncesi Beykoz’daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

Ramazan ayı boyunca “bir kap, bir kalp” projesi kapsamında hayırsever vatandaşlara gıda yardımında bulunan Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği ay süresince yardım turunu iki kez yaptı.

İhtiyaç sahibi ailelere sadece yapmış olduğu gıda yarımlarıyla yetinmeyen Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği, Ramazan Bayramı öncesi 188 çocuğu da tepeden tırnağa giydirerek, onları sevindirdi.

Mübarek gecelerde hastanede yatan hastaları ziyaret etmeyi de ihmal etmeyen Beşir Derneği Beykoz Yöneticileri birde iftar yemeği verdi.

“Cengiz Yılmaz’dan hayırseverlere teşekkür”

Sürece ilişkin bir açıklama yapan Beşir Derneği Beykoz Temsilcisi Cengiz Yılmaz, “bu çalışmalara katkı veren ekip arkadaşlarıma, Beşir Derneği’nin gençlerine ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Cengiz Yılmaz, “vatandaşlarımızın ve tüm İslam Alemi’nın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, Rabbimden hayırlara vesile olmasını niyaz ederim” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan, Beşir Derneği Beykoz Temsilciliği’nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde de destekleri nedeniyle Semerkand Vakfı Şube Başkanı Osman Akyasan ile hayırsever iş adamlarına destekleri nedeniyle plaket verildi.

Plaketler, Beşir Derneği 10. Merkez Başkanı Hüsamettin Taşdemir ve Beşir Derneği Beykoz Temsilcisi  Cengiz Yılmaz tarafından takdim edildi.

“Rabbim sizlerden razı olsun”

İftar yemeğinde konuşan Cengiz Yılmaz hayırseverlere hitaben "bizler siz hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprüyüz. Bizleri hayra vesile ettiğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Rabbim sizlerden razı olsun." dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (8 Yorum)

Zakariya (2 yıl önce)

Yardım Reklamla olmaz Yardım Yapılan Vatandaşı Rencide Yani Teşhir Etmeyin Ayıp Ve Günah

Halil Ahmet Battal (2 yıl önce)

Hizmetlerimiz büyüyerek devam ediyor Allah yar ve yardımcınız olsun

Aslı (2 yıl önce)

Allah razı olsun vesile olanlardan

Cengiz Oğuz (2 yıl önce)

Beşir derneği olarak Beykoz da gönülleri fethettiniz . emeği geçen tüm abilerim den kardeslerimden Cenabı hak ebediyen razı olsun inşaallah.

İlhan Karataş (2 yıl önce)

Allah sizlerden razı olsun. Kimsesizlere kimse oluyorsunuz. Hizmetlerinizi beğeni ile izliyor, devamını diliyoruz.

Ferhat DEMİR (2 yıl önce)

Allah yaptığınız hizmetler ile büyüklerin kalplerinde yer etmeyi nasip buyursun...

Ahmet Kanbur (2 yıl önce)

gönüllere dokundunuz Allah razı olsun

Orhan göksu (2 yıl önce)

Rabbim vesile olanlardan razı olsun inşaallah...

Yorum Yaz