Beşiktaşlı Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde Beykoz detayı

  • 01.02.2022 09:48
  • Güncelleme: 01.02.2022 09:51
  • Okunma: 6385 kez
  • Yorum: 0
Bakırköy'deki balıkçı restoranında 27 Ocak'ta uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde Beykoz bağlantısı ortaya çıktı.
Beşiktaşlı Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde Beykoz detayı

Beşiktaş Kulübünün eski yöneticilerinden Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy'deki Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı'nın içinde silahla vurularak yaşamını yitirmişti.

Yaşanan olay sonrası çok sayıda operasyon başlatılırken, Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'e gitme sebebinin Beşiktaş'ın eski Başkanı Fikret Orman ile görüşmek olduğu ortaya çıkmıştı.

Erken’in yakın arkadaşı Bircan Bali ve Söylemezsem Olmaz program ekibi Seren Serengil ve Arto ile birlikte Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken’in evinde yaptıkları ziyarette yakın dostu Ece Erken’in yaşadıklarını anlattı.

Oyuncu Ece Erken'le yaptığı sohbet anlatan Bircan Bali, vurularak ölen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Fikret Orman ile görüşmesini Beykoz'da yapacağını söyledi.

Bali, "Ece diyor ki o gün orada olmalarının sebebi orada bir hastane varmış Beşiktaş yöneticilerinden birinin eşi orada hastanedeymiş, diyor, yemekteyken hem eşini ziyaret edecekmiş, hem yemeğe gidecekmiş, hastane de o kadar yakın. Burada oturalım ama ben eşime de bakabileyim gibi, düşünsene mesafeyi 1,5 dakikalık bir mesafede ölüyor Şafak. Hastane yakın diye gidiyorlar aslında Beykoz’da yapılacak toplantıya.” dedi.

Öldürülen Av. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken ile son mesajlaşmasının vurulmadan 15 dakika önce olduğu ortaya çıktı. Mahmutyazıcıoğlu'nun Erken'e son mesajı, "Birazdan çıkıyorum" oldu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz