Beşiktaş Beykoz'a alt yapı tesisi yapıyor

  • 0
  • 1979
Beşiktaş Beykoz'a alt yapı tesisi yapıyor

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ve yönetimi Beykoz Paşamandıra Mahallesindeki arazi için son aşamaya geldi.

Beykoz Riva Paşamandıra’daki araziye Beşiktaş’ın altyapı tesisleri yapacağı haberlerinden sonra siyah beyazlıların bütün prosedürleri tamamladığı ve işin imzaya kaldığı açıklandı.

Fulya’daki altyapı tesislerinin yetersizliği yıllardır konuşulurken, burayı Ümraniye’ye taşımak için çalışmalarını sürdüren yönetim ayrıca Riva’daki araziyi gündeme almıştı.

Böyle bir arazi olduğunu ve üzerinde de daha önce Beykozspor’un kullandığı sahanın bulunduğunu Beşiktaş’ın eski Teknik Direktörü Samet Aybaba ortaya çıkardı.

Samet Aybaba’nın konuyu, yakın arkadaşı Altyapı Koordinatörü Mehmet Ekşi’ye bildirdiği, yönetiminin de bunun üzerine çalışmalar başlattığı öğrenildi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ajansspor'a konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Ahmet Nur Çebi, arazi için izin çalışmalarının son aşamaya geldiğini belirterek, "İlk baştan beri yöneticilerimiz Serhan Çetinsaya, Fırat Fidan, Kemal Erdoğan ve Erdem Satıroğlu yoğun uğraş veriyor. İnşallah kısa zamanda neticeye kavuşur.” dedi.

Beşiktaş'ta yatırımlardan sorumlu yönetici Serhan Çetinsaya da gelişmeleri doğrulayarak, "Amacımız Beşiktaş'a Avrupai bir tesis kazandırmak. Arazi, Şehircilik Bakanlığı'na ait. Orayı kiralayacağız. Yakın zamanda iş biter” diye konuştu.

Çetinsaya, medyada Samet Aybaba'nın arazi için izinleri aldığı şeklindeki yorumlar hakkında ise "O konuda bir şey duymadım. Yalnızca Samet hocamız böyle bir yer olduğunu bildiği için konuyu Mehmet Ekşi hocaya bildirmiş. Kendisi de bize söyledi ve girişimlerimiz başladı" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Gülşen İntifadası!
Önceki Gülşen İntifadası!
Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Sonraki Bursa'dan aldığı motorla Beykoz'da çevirmeye takıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz