Berat Yılmaz’dan Beykoz’a bronz madalya

  • 0
  • 11992
Berat Yılmaz’dan Beykoz’a bronz madalya
Berat Yılmaz’dan Beykoz’a bronz madalya
Berat Yılmaz’dan Beykoz’a bronz madalya

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı bünyesinden başarılı bir sporcu daha çıkardı.

Daha önce katıldığı çeşitli şampiyona ve turnuvalarda derece yapıp madalyalar kazanan 55 Kilo Sporcusu Berat Yılmaz hedefini büyüttü.

En son olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile gerçekleşen turnuvada başarılı müsabakalar çıkaran sporcu bronz madalyanın sahibi oldu. 26-28 Nisan tarihleri arasında Bağcılar Spor Salonunda gerçekleşen Dünya Çocukları Karate Turnuvasında zevkli ve bir hayli çekişmeli müsabakalar vardı. Turnuvaya Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü adın dahil olan Berat Yılmaz kilosunda derece yaptı.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı Antrenörü Hasan Ustabaşıçalışmalarının aralıksız devam ettiğini söylerken, “ 2013 yılını çeşitli turnuvalara katılım sergileyerek devam ettiriyoruz. Bünyemizdeki sporcular yavaş, yavaş tecrübe kazanmaya başladı. 55 Kiloda müsabakalara çıkan ve Beykoz’un bu daldaki gururu olarak nitelendirebileceğimiz Berat Yılmaz kulübümüze bronz madalyayı getirdi. Berat, 23 Nisan dolayısı ile gerçekleşen turnuvada daha önce de katıldığı 12 ve 13 yaş gruplarında derece yapmıştı. Geleceği gerçekten de parlak bir sporcumuz” diye konuştu.

Antrenmanlarının haftada 3 gün devam ettiğini hatırlatan Hasan Ustabaşı ,”Bu spor dalına meraklı olan tüm Beykozlulara kapımız açık. Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü olarak ileriki yıllarda başarıdan başarıya koşacak bir yapılanma içindeyiz. Ümit ediyorum ki Milli Takımlar düzeyinde sporcular mutlak surette Beykoz’dan çıkacak” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Marmara’nın Beykozlu kızları 1. Lig’de
Önceki Marmara’nın Beykozlu kızları 1. Lig’de
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz