Güncel

Beraber ıslandık yağan yağmurda…

Beraber ıslandık yağan yağmurda…
2014.09.24 00:00
| | |
9325

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Beykoz Belediyesi’nin günler önceden ilan ettiği Funda Arar konseri sağanak yağmura rağmen Beykozluların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Beykoz Belediye Meydanı’nda düzenlenen konserde Türkiye’nin en başarılı performans sanatçılarından biri olarak kabul edilen Funda Arar birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken, sağanak yağmura rağmen konser alanına akın eden Beykozlular unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşadılar.

Alanı dolduran kadınlar sanatçıyı büyük bir ilgiyle izlerken ArarYak GelSen ve Ben,HafızaYok YokBenim İçin ÜzülmeİkimizNeyseArap saçıHaberin var mı? Gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek programda kısa bir konuşma yaparaksağanak yağmura rağmen konser programını iptal etmeyerek Beykozluları kırmayanFunda Arar’a teşekkür etti. Çelikbilek şöyle konuştu; “8 Mart Dünya Emekçi Kadınları günününüz kutlu olsun. Bu özel günde istedik ki ülkemizin en özel seslerinden biri Sayın Funda Arar Hanımefendiyle sizleri bir araya getirelim ve özel bir gün geçirin. Maalesef İstanbul’umuzun aylardır beklediği berekette dün akşamdan beri sağanak halinde yağıyor. Ancak yine de Funda Hanım bu özel günde bizleri yalnız bırakmayarak geldi. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Başkan Çelikbilek 1,5 saat süren konserin sonunda sanatçıya çiçek hediye etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Funda Arar, Konser, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"