Spor

Belediyespor’un yeni transferi

Belediyespor’un yeni transferi
2014.11.28 00:00
| | |
4208

Rota Kolejinden ayrılan genç oyuncu Cemre Kuzuloğlu Beykoz Belediyespor ile anlaştı.

178 cm boyunda ve 1994 doğumlu olan oyuncu 3. Ligin iddialı ekiplerinden Beykoz Belediyespor ile sözleşme imzaladı.

Eczacıbaşı altyapısından yetişen başarılı oyuncu Eczacıbaşı takımı ile küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde Türkiye şampiyonluklar yaşadı. Eczacıbaşı’ndan sonra Maltepe Yalıspor, ve Ataşehir Belediyesi formalarını terleten genç yetenek sezon başında Rota Kolejine transfer oldu. Rota Koleji ile karşılıklı olarak anlaşıp yolarını ayırdıktan sonra Beykoz Belediyespor’a transfer olan oyuncu 6 kez de Yıldız Milli Takımda forma giydi. Boğazın incilerine gelmekten memnun olduğunu söyleyen cemre Beykoz’da olmaktan mutluluk duyduğunu burada çok sıcak bir aile ortamının olduğunu belirtti.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu  ise yaptıkları transfer ile 2. Lige çıkma hedefindeki bayan voleybol takımız genç ve yetenekli bir oyuncu olan Cemre Kuzuloğlu ile gücüne güç katarak yoluna devam edeceğini söyledi. Kaşıtoğlu, Cemre’nin lisansını yetiştirmek için uğraşıyoruz eğer yetişirse kendisini pazar günü oynanacak olan Arma Yaşam maçına yetiştireceklerini söyledi.

Beykoz Belediyespor Baş Antrenörü Bektaş Durmaz ise transfer üzerine şunları söyledi;

Cemre uzun zamandır takip etiğim bir sporcuydu. Karakter ve kişilik olarak beğendiğim bir sporcu. Sezon başında almak istemiştim fakat olmadı kısmet bugüneymiş. Hedeflerimiz doğrultusunda takıma katkı sağlayacağını düşündüğüm bir sporcu. Umarım birlikte güzel işlere imza atarız.

Hafta sonunda grup lideri Arma Yaşam Gençlik ile karşılaşacak olan Boğazın İncileri’nde müsabakanın hazırlıkları devam etmekte. Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykozlu sporseverleri müsabakaya davet ederken, “ Bu sezon büyük hedefleri olan Bayan Voleybol Takımımız grubun dişli ekiplerinden biri olan Arma Yaşam’ı konuk edecek. Ben oyuncularımın bu maçı alarak zirve yarışındaki yerini daha da sağlamlaştıracaklarını düşünüyorum. Maça büyük bir taraftar desteği ile çıkmak istiyoruz. Bunun için de bazı çalışmalar yapmaktayız” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Voleybol, Cemre Kuzuloğlu, Eczacıbaşı, Maltepe Yalıspor, Ataşehir Belediyesi, Muharrem Kaşıtoğlu, Transfer

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"