Spor

Belediyespor, liderliğe demir attı

Belediyespor, liderliğe demir attı
09.10.2016 16:29
| | |
2849

Erkekler Hentbol Süper Liginde, Konya temsilcisi Selçuklu Belediyespor'u konuk eden Beykoz Belediyespor, 35-28 galip gelerek liderliğini sürdürdü.

Hakemlerin geç gelmesi ile 1 saat gecikmeli başlayan müsabakadan 35-28 galip ayrılarak dördüncü haftayı da firesiz geçti, liderliğini devam ettirdi.

Bu sezon ilk kez Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele etmesine karşın süper bir başlangıç yapan Beykoz Belediyspor TakımıRecep Şahin Köktürk Spor Salonundagerçekeleşen mücadeleden 35-28 Galibiyet ile ayrıldı. Maç genelinde üstün bir görüntü çizen boğaziçi ekibi hızlı hücumları ile dikkatleri çekti. 

İlk yarıyı 19-0 gibi farklı skorla önde tamamlayan Beykoz Belediyespor'un ikinci yarıdaki ataklarında Konya Selçuklu Belediyespor Kalecisi Mehmet başarılı bir performans gösterince fark azaldı. Ancak oyun disiplininden biran bile kopmayan ev sahibi takım Konya ekibine farkı azaltma şansı vemeyerek en az dört sayılık üstünlük ile bu anları savuşturdu.

Salon: Recep Şahin Köktürk

Beykoz Belediyespor:  Burak ( Gökhan-Murat ), Ömer Faruk 3, Ozan Erdoğan 5, Vladimir Zejak 3, İvan Dumınıc 8, Okan 1, Refik 1, Recai 4, Uğur 3, Çağlayan 2, Ümit 4, Cengiz, Yiğit 

Antrenör: İsmail Tarakçı

Konya Selçuklu Belediyespor: Mehmet, Kasım Can 6, Olexander Kosyak 6, Alihan 7, Ali 1, Oleg 5, Durmuş Ali 3, Şenol, Volkan

Antrenör: Hasan Bakar

7 Metre atışları: Durmuş Ali (3 Attı 1 Kaçırdı), İvan Dumınıc (1 Attı 1 Kaçırdı), Cengiz Hatırnaz (1 Kaçırdı)

Sarı Kartlar:  Kasım Can-Durmuş Ali (Konya Selçuklu), Vladimir Zejak (Beykoz Belediyespor)

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Konya Selçuklu Belediyespor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"