Belediyespor hentbol branşını kuruyor

  • 0
  • 6880
Belediyespor hentbol branşını kuruyor
Belediyespor hentbol branşını kuruyor
Belediyespor hentbol branşını kuruyor

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, Muharrem Kaşıtoğlu'nun Başkanlığa gelmesiyle futbol dışı branşlara yoğunluk vermeye başladı.

Voleybol A Bayan Takımı Türkiye Deplasmanlı 3. Lig’de mücadele edecek olmasının ardından Hentbol Takımı Süper Lig Hedefi ile Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nun tadilat sonrası hizmete girmesi ile çalışmalarına başlayacak.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı açıklamada, "Beykoz ilçesi sakinlerini spor ile buluşturabilme düşüncemiz kapsamında projelerimiz hayata geçmeye devam ediyor. İlçe tarihinde ilk kez Hentbol Takımı kuran, liglere katılacak olan kulüp biz olacağız. İlk etapta salondaki çalışmaların tamamlanması ile birlikte Hentbol Kış Okulu kız-erkek sporcularımız ile çalışmalara başlayacak. Bu branşa katılacak adaylardan ücret alınmayacak. Hentbol branşında da Süper Ligi Hedefleyen bir düşüncemiz mevcut. Bunun için özellikle altyapı takımlarında organize olup, Beykoz'da bu sporu geniş kitlelerle buluşturmak istiyoruz. Hentbol Şubemizin başına A Milli Hentbol Takımı Baş Antrenörü İsmail Tarakçı'yı getirdik. Yardımcılığını ise yine Milli Takımından yardımcısı olan Akın Yenigün yapacak." şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem KaşıtoğluBeykoz Kulüpler Birliği’nin Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i ziyaretinde yanında iki teknik adamla katılım sağlarken, toplantının ardından 2 antrenörü Başkan Çelikbilek ile tanıştırdı. Çelikbilek'e Milli Takım Forması takdim edilirken, Hentbol Milli Takımlarında görevli ikili son Danimarka'daki Avrupa Şampiyonasından 2. olarak döndüklerini söylerken, bir önceki senedeGürcistan'da yapılan şampiyonadan da ikincilikle ayrıldıklarını hatırlattılar. Başkan Çelikbilek ise son iki senedeki başarılardan şu sonucu çıkarabileceklerini söylerken, artık Şampiyonluk yaşamanın vaktinin geldiğini ikiliye iletti. Çelikbilekİsmail Tarakçı ve Akın Yenigün'eBeykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübünde yeni başlayacakları görevlerinde başarılar diledi.

Spor Servisi

Kulüplerden Çelikbilek’e teşekkür ziyareti
Önceki Kulüplerden Çelikbilek’e teşekkür ziyareti
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz