Belediyespor'da yeni sezon hazırlıkları başladı

  • 0
  • 6063
Belediyespor'da yeni sezon hazırlıkları başladı
Belediyespor'da yeni sezon hazırlıkları başladı

Türkiye Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde mücadele edecek olan Beykoz Belediyespor, takımının iki yabancı transferi geldi ve antrenmanlara başladı.

2016-17 Sezonunda THF Erkekler Süper Ligi'nde oynamaya hak kazanan Beykoz Belediyespor'da iç ve dış transferde atılan imzaların ardından beklenen iki yabancı oyuncu da gelip Kastamonu Çatalzeytin kampına dahil oldu. Bu sezon Süper Lig de sıkıntı yaşamak istemeyen Boğaziçi ekibi iyi bir kadro hazırladığına inanıyor. Yeni sezon çalışmalarına geçen hafta içinde başladıktan sonra Çatalzeytin'e kampa giden Yeşil - Mavili ekipte antrenmanlar neşeli ve bir o kadar da tempolu geçiyor.

Beykoz Belediyespor Takımı Antrenörü İsmail Tarakçı yaptığı açıklamada çalışmalarında ilk etabın devam ettiğini söylerken, "Kastamonu Çatalzeytin'de iyi bir ortam var. Antrenmanlarımız belirlenen program dahilinde günde çift idman ile devam etmekte. Bu arada bu sezonki kadromuzda yer alacak yabancı oyuncularımız olan Hırvat Orta Oyun Kurucumuz İvan Dumencıc ile Sol Oyun Kurucu Sırp Vladımır Zejak' kampımıza dahil oldular ve arkadaşları ile tanışıp antrenmanlara katılım sağladılar. Şu ana kadar olan çalışmalarımızdan memnunun. Bundan sonraki etapta hazırlık maçlarımız başlayacak" diye konuştu.

Bu arada Beykoz Belediyespor Altyapı Takımlarından iki oyuncunun Yıldız Milli Takım Kampına çağırılıp, antrenmanlara başlamaları da Kulüp Yönetimi'nde sevince neden oldu. Ozan Atmaca ile Emrullah Atar adlı sporcular İzmir'deki kampta çalışmalarına devam ediyorlar. Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu bu gelişmenin sevindirici olduğunu ifade ederken, "Biz A Takımda ne derece iddialı olursak olalım Alt yapımızı da ciddiyetle bakmaktayız. Hentbol sporunda iki senelik bir kulüp olmamız nedeniyle Mili Takıma 2 oyuncumuzu aday olarak göndermek bizleri de mutlu etti. Dolayısıyla onları yetiştiren değerli antrenörlerimizi de kutlamak isterim" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz'da açığa alınan öğretmen sayısı 72 oldu
Önceki Beykoz'da açığa alınan öğretmen sayısı 72 oldu
Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Sonraki Beykoz'da çocuğunu kemerle gezdiren anne gündem oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz