Spor

Belediyespor 2. yarıya galibiyetle başlamak istiyor

Belediyespor 2. yarıya galibiyetle başlamak istiyor
06.02.2019 08:14
| | |
2291

THF Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor’da hafta sonunda deplasmanda oynanacak olan Antalyaspor hazırlıkları devam ediyor.

Aynı zamanda Süper Ligde ikinci yarının ilk müsabakası anlamı taşıyan maça ilişkin Teknik Heyet mesai harcamakta. İlk yarının son maçında Ankara’dan farklı bir galibiyet ile döndüklerini anımsatan Takım Antrenörü Mesut Ilgın yaptığı açıklamada, "takımımızda bazı oyuncularda sakatlık problemleri yaşamaktayız. İlk yarıda çok talihsiz maçlar yaşadık, alacağımız maçlarda beklenmedik puan kayıpları yaşadık. Hafta sonunda Antalyaspor deplasmanı ile yeni bir heyecan yaşamaya başlayacağız. Rakibimize ilk maçta evimizde mağlup olmuştuk. Şimdi Antalya’dan hem rövanşı almış bir takım hem de ikinci yarı için düşündüğümüz galibiyet serisinin ilk sınavını başarı ile vermiş bir takım olarak dönmek istiyoruz” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Başkan Danışmanı ve Takım Yardımcı Antrenörü Akın Yenigün, "ikinci yarı maçları öncesinde takıma 3 oyuncu arkadaşımızı dahil ettik. Antrenmanlarımız Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda devam etmekte. İkinci yarı maçları ile birlikte üst sıralara doğru tırmanışa geçmek istiyoruz. Bunun içinde Antalya’dan mutlu dönerek sonrasında iyi bir seri yakalama düşüncesindeyiz. İstanbul’u temsil eden 2 takımdan biri olarak sezon sonunda iyi bir yer edineceğimize inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beldiyespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"