Belediyeli kızlarda zorlu kolej hazırlığı

  • 0
  • 9288
Belediyeli kızlarda zorlu kolej hazırlığı
Belediyeli kızlarda zorlu kolej hazırlığı
Belediyeli kızlarda zorlu kolej hazırlığı

Mahalli Voleybol Ligleri Genç Kızlar Kategorisinde mücadele eden Beykoz Belediyespor, Cuma günü oynayacağı TED İstanbul Koleji müsabakasına hazırlanıyor.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşen antrenmanlarda sporcuların hırsı ve ciddiyeti Antrenör Bektaş Durmaz’ı fazlası ile memnun ediyor.

Klasman Grubunda yer alan diğer rakiplerinin Dinamospor, TED İstanbul Koleji Spor Kulübü, Maltepe Yalıspor, 1907 Kanaryaspor olduğunu hatırlatan Antrenör Durmaz,”Beykoz İlçesini Voleybol liglerinde başarı ile temsil etmekten dolayı mutluyuz. İlçede voleybol için büyük bir potansiyel mevcut. Kulüp olarak düzenlediğimiz Kış Voleybol okuluna geniş bir katılımın olması bunun en büyük göstergesi olsa gerek. Biz bu sezon Yıldız ve Genç Kızlar kategorilerinde liglere katıldık. Minikler turnuvası için de katılma kararı verdik. Asıl atılımı önümüzdeki sezon yapmayı düşünüyoruz. Kadınlar A Takım düzeyinde Bölgesel Amatör Lige katılabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bu sebeple Genç Kızlar kategorisinde yapacağımız her müsabaka bizim sporcularımızın A Takım kadrosunda yer alabilmeleri için önem arz etmekte. Klasman Grubu maçlarına TED İstanbul Koleji maçını kazanarak iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı açıklamada, kulüp olarak birçok spor dalında faaliyette bulunduklarını söylerken,”Bünyemizde birçok başarılı sporcu bulunmakta. Voleybol branşımız ise en fazla ilgi gören branşlarımızın başında gelmekte. Yıldız Kızlar Ligi tamamlandı, Genç Kızlar kategorisinde ise heyecan devam etmekte. Voleybol liglerinde Beykoz ilçesini başarı ile temsil etmekten dolayı mutluyuz. Kızlarımız İnşallah Cuma günü yapacakları TED İstanbul Koleji maçını kazanarak camiamıza galibiyet halkalarından birini hediye edecek. Şimdiden başarılar diliyorum ve Beykozlu voleybol severleri maçımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

Beykoz Belediyesi GSK-TED İstanbul Koleji SK. Müsabakası 4 Ocak Cuma günü Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonunda Saat 18.15’de başlayacak.

Spor Servisi

Anadoluhisarı ilk çalışmasını yaptı
Önceki Anadoluhisarı ilk çalışmasını yaptı
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz