Spor

Belediyeli kızlar kuradan memnun

Belediyeli kızlar kuradan memnun
2014.08.28 00:00
| | |
3969

Türkiye Bayanlar Voleybol 3.Lig Kuralarının çekimi yapıldı. İstanbul temsilcilerinden Beykoz Belediyespor takımının yer aldığı grup ve maç fikstürü belli oldu.

Ankara Volley Otel’de gerçekleşen kura çekiminde Belediyespor Kulübünü Volebol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici, Voleybol Takımı Menajeri Gözde Yorgun ve Takım Antrenörü Bektaş Durmaz temsil etti. Mavi-Yeşilli ekip kura sonunda 2. Grupta yer alırken grubunda 3 İstanbul Temsilcisi ile birlikte birer tane de Balıkesir, Bursa ve Yalova takımları yer aldı. İşte Beykoz Belediyespor Takımının Grubu ve takımları;

TVF BAYANLAR 3. LİGİ 2. GRUP:

BEYKOZ BELEDİYESPOR

BALIKESİR YÖRSAN SUSURLUKSPOR

BURSASPOR

İSTANBUL ARMA YAŞAM GENÇLİK

İSTANBUL SİLİVRİSPOR

İSTANBUL UPS

YALOVA ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESPOR

Beykoz Belediyespor Volebol Şube Sorumlusu Yaşar Kesici kura çekiminden sonra oluşan tabloyu değerlendirirken, “Öncelikle yeni sezonu tüm takımlar için hayırlı-uğurlu geçmesini dileklerimi iletme isterim. Ankara’da çekilen kuralar sonunda bu sezon oynayacağımız grubu da belirlemiş olduk. Biz takım olarak bu sene TVF 2.Ligi hedeflediğimizden ve kadromuzu bu beklentimize göre yaptığımızdan o takım var, bu takım var diye rum yapmak istemeyiz. Her müsabakamıza galibiyet amacı ile çıkacağız” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımının Menajer-Oyuncusu Gözde Yorgun kura çekiminde heyecan yaşadıklarını sölerken, “Ancak bu heyecan müsabakaların biran önce yaşanması içindi, llk hafta rakibimizi öğrenmek içindi. Yeni sezon için en erken başlayan kulüp olarak hedef çıtamızın yüksel olduğunu kamuoyuna sıklıkla anlatmıştık. Gruptaki takımları tanımıyoruz, ancak lig başlayıncaa değin en hazır hale gelmiş takım olacağımıza eminim. Hayırlı olsun, her takıma tribünlerdeki taraftarları mutlu edecek, onları heyecanlandıracak maçlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Voleybol, Fikstür, Bektaş Durmaz, Yaşar Kesici, Gözde Yorgun, Ankara, Volley Otel, TVF

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"