Spor

Belediye Voleybol’una taze kan

2014.12.19 00:00
| | |
4959

Bu sezon kendine büyük hedefler koyan Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol takımı kadrosuna bir takviye daha yaptı.

İstanbul'un Bayanlar Voleybol 1.Ligindeki temsilcilerinden Sarıyer Belediyespor forması giyen Ceren Navruz, bundan sonra Boğazın İncileri adına ter dökecek.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Menajeri Gözde R.Yorgun yaptığı açıklamada, kadrolarını geniş tutuklarının altını çizerken, “Bu sezonki hedefimiz belli, bu nedenli geniş bir kadro ile ligde olmamız gerekmekte. En son olarak Sarıyer Belediyespor takımından 1994 Doğumlu, 1.85 boyundaki Orta Oyucusu Ceren Navruz'u da kadroya dahil ettik. Kendisine hoş geldin dileklerimizle başarılar temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyspor Takımının yeni transferi Ceren Navruz, sırası ile Halkbank, Ataşehir Belediyesi ve Sarıyer Belediyesi takımlarında görev yaptı.  Navruz yaptığı açıklamada ise, "Beykoz gibi ligde iddialı, kendisine büyük hedefler koymuş bir ekibe gelmekten dolayı mutluyum. Biran önce forma giymek için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

 

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Voleybol, Ceren Navruz, Transfer, Halkbank, Ataşehir Belediyesi, Sarıyer Belediyesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"