Güncel

Belediye ve Konsey işbirliği ile iftar

Belediye ve Konsey işbirliği ile iftar
25.05.2018 17:52
| | |
3059

Beykoz Belediyesi ve Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenen iftar yemeği Rüzgarlıbahçe'de verildi.

Beykoz Belediyesi ve Beykoz Kent Konseyi işbirliğiyle Rüzgarlıbahçe Cami avlusunda verilen iftar yemeğine bin 500 vatandaş katıldı.

Beykoz Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak bütün mahallelerde kurduğu iftar sofralarında 9. akşam Rüzgarlıbahçe Camisi'nde Kent Konseyi işbirliğiyle kuruldu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in Ankara'da partisinin Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısında olmasından dolayı katılamadığı iftar yemeğine Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz, Meclis Üyesi Emine Ünlü, Rüzgarlıbahçe Mahalle Muhtarı Sedat Altun, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, vatandaşlar ve üniversite öğrencileri katıldı.

Beykoz Belediyesi'ne bağlı Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışanlarının büyük bir gayretle servis yaptığı iftar yemeğine beklenen fazla talep olunca vatandaşlar kısa süreli beklemek zorunda kaldı.

Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı ve dualar edildi.

İftar sonrası değerlendirmede bulunan Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile birlikte ilçe genelinde vatandaşları aynı sofrada buluşturmayı hedeflediklerini, yıllardır da bu hedef üzerinde ciddi çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

Yavuz, "Beykoz Belediyemizin öncülüğünde yıllardır vatandaşlarımızla aynı sofra etrafında buluşuyoruz. Bu akşam da bunu yine belediyemiz öncülüğünde Kent Konseyimizin organizasyonuyla gerçekleştirmek istedik. Katılım gösteren gencine yaşlısına, kadınına erkeğine, 7'den 70'e herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beykoz Belediyesi, Kent Konseyi, İftar, Emin Yavuz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"