Belediye Süper Ligi gözüne kestirdi

  • 0
  • 6671
Belediye Süper Ligi gözüne kestirdi
Belediye Süper Ligi gözüne kestirdi
Belediye Süper Ligi gözüne kestirdi
Belediye Süper Ligi gözüne kestirdi
Belediye Süper Ligi gözüne kestirdi

THF 1.Ligi’nin İstanbul temsilcilerinden Beykoz Belediyespor Takımı Kastamonu-Araç kampını Cuma günü tamamlayıp ilçeye dönecek.

Yeşil-Mavili ekibin Kamp Sorumlusu Yaşar Kesici yaptığı açıklamada, “Araç’ta çok güzel bir çalışma ortamı bulduğumuzu söyleyebilirim. Tek sıkıntımız maç yapacak takım bulamayışımız oldu. Bu sezon Kulüp bünyemize dahil ettiğimiz oyuncuların eski oyuncularımız ile kaynaşma süreci çok kısa sürede tamamlandı. Cuma günü kampı tamamlayıp Beykoz’a geri döneceğiz. Ardından Türkiye Kupası maçları için çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü İsmail Tarakçı ise yaptığı açıklamada, “Toplam 11 gün süren kampımızın yararlı geçtiğini söyleyebiliriz. Yüksek rakımlı bir yerde yapılan kamp oyuncularımızı lig maçlarında daha da enerjik kılacaktır. Bu sezon takıma önemli oyuncu takviyelerinde bulunduk. Hedefimiz belli Süper Lig…bunun için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Lig maçları öncesinde çıkacağımız Türkiye Kupası maçlarını önemsiyor. Kesinlikle tur atlama ve gidebildiğimiz yere kadar gidebilme düşüncemiz var. Bu arada birkaç takım ile daha hazırlık maçı yapmak istiyoruz. Kulüp Başkanımız Sayın Muharrem Kaşıtoğlu’nun bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağımız düşüncesindeyim.” diye konuştu.

İsmail Tarakçı açıklamalarının devamında, “Biz bir taraftan A Takım düzeyinde kendimize Süper Ligi hedef olarak belirlemiş iken, diğer taraftan altyapı çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.  Bu sezon Federasyonumuzun aldığı karar gereği Yıldız Takım olarak da lige katılma mecburiyetimiz var. Tabii ki bu kısa sürede halledilecek bir konu değil. Şu anda ilçemizde pilot olarak belirlediğimiz 8 okul öğrencilerinden kurulu kadromuz ile birkaç sene zarfından tüm yaş kategorilerine katılabilecek duruma geleceğiz. Özellikle sporcu velilerimizin istekli hali ve çocuklarını bu spora yönlendirmesi sevindirici. Bu şekilde kendi özel seyircimiz de oluşmayacaktır.”  şeklinde konuştu.

Spor Servisi / Kastamonu / Talip Ercan

21 Ağustos’ta elektrik kesintisi
Önceki 21 Ağustos’ta elektrik kesintisi
Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Sonraki Gazeteci Özlem Gürses'ten iddialı Beykoz çıkışı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz