Güncel

Belediye personeli kandilleşti

Belediye personeli kandilleşti
23.12.2015 10:26
| | |
3885

Hz. Muhammed (s.a.s.)’in dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan Mevlid Kandili dolayısıyla kandilleşme programı düzenlendi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Başkan Yardımcıları tarafından çalışanların kandili kutlandı. Lokum ve gülsuyu ikram edildi.

 Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları, başkan danışmanları ve birim müdürlerinin hazır bulunduğu kandilleşme heyeti tarafından personele gülsuyu, kandil simidi ve lokum ikramı yapıldı.

Kandillerin yakınlaşma, af ve muhabbet kaynağı olduğunu hatırlatan Başkan Çelikbilek, “Bu kutlu günde Peygamber Efendimiz dünyayı sonsuz rahmet ve ışığıyla kuşatmıştır. Bu aydınlıktan ve ilahi kudretten tüm mazlumların, tüm cihanın ve tüm insanlığın nasipdar olmasını niyaz ederim. Bu gece komşularımızı, akrabalarımızı ve sevdiklerimizi hatırlayalım, dua edelim. Bu vesileyle kıymetli Beykozluların Mevlid Kandili’ni kutlar, hayırlı ve bereketli ömürler dilerim” diye konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber Gazetesi, Mevlit Kandili, Hazreti Muhammed, Doğum, Beykoz Belediyesi, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"