Belediye personeli iftarda buluştu

  • 31.05.2017 16:39
  • Güncelleme: 31.05.2017 16:42
  • Okunma: 6205 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi çalışanları, “Aşımıza Sevgi, Soframıza Muhabbet Katıyoruz” sloganıyla oluşturulan iftar sofrasında bir araya geldi.
Belediye personeli iftarda buluştu

Beykoz’da farklı noktalarda gerçekleştirilen ‘Sokak İftarları’nda ilçe sakinlerini ağırlayan Beykoz Belediyesi, çalışanlarını ‘Gönül Sofrası” iftarında buluşturdu.

İBB Koru Sosyal Tesisi’nde tertip edilen iftara AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılar Salim Öztürk, Tacettin Aksu, Mahmut Gülbasar, Eyüp Salih Elmas ve Yakup Özbek,   belediye meclis üyeleri, başkan danışmanları, BEM-BİR-SEN 7 No’lu Şube Başkan Yardımcısı Bülent Yıldırım, birim müdürleri ve personel iştirak etti.

Salim Öztürk: “İftar sofralarıyla birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz”

İftara katılan personele Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in selam ve sevgilerini ileten Başkan Yardımcısı Salim Öztürk: “Beykoz Belediyesi kurulduğu günden bugüne sizin emeklerinizle geldi. Ramazan’ın ruhuna özel programlarla, mahallelerde verdiğimiz Sokak İftarlarıyla, Gönül Sofralarıyla, mahalle sakinlerini bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Beykoz Belediyesi olarak çok büyük bir aileyiz. Böyle güzel bir akşamda bizleri onurlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyor, Ramazan Ayı’nızın ve içinde saklı olan Kadir Geceniz’in mübarek olmasını diliyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Belediye, Personel, İftar

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz