Belediye Meydanı’nda bayramlaşma

  • 0
  • 7859
Belediye Meydanı’nda bayramlaşma
Belediye Meydanı’nda bayramlaşma
Belediye Meydanı’nda bayramlaşma

Beykoz Belediye Meydanı’nda gerçekleşen bayramlaşma programına yaklaşık bin dolayında vatandaş katılırken, muhalafet partilerinden kimse yoktu.

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan’ın olmadığı bayramlaşma programına AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayları Yüksel Baki veKemal Kaya, çok sayıda mahalle ve köy muhtarı ve STK temsilcileri hazır bulundu. 

Bugün Bayram siyaset yok 

Başkan Çelikbilek yaptığı konuşmada, Beykoz halkının ve sesinin ulaştığı herkesin bayramını tebrik ettiğini söyledi. İfadelerinde, Bayramlaşmanın çok önemli olduğuna vurgu yapan Çelikbilek, “herkesin birbirine kardeşçe baktığı bir anı yaşıyoruz bunun kıymetini iyi bilmemiz lazım Allah bizlere öyle güzel bir gün nasip ediyor ki başka bir zaman barışmak istesen de barışamazsın ya kibir seni alıkoyar ya da şeytan” dedi. 

Bugünün öyle büyük bir anlamı var ki, Allah kin güden insanların içine bile merhamet veriyor” diyen Çelikbilek, bayram nedeniyle siyaset yapmayacağını, bayramı Bayram gibi yaşamak istediklerini söyledi. 

Çelikbilek çocuklara harçlık dağıttı 

Vatandaşlara; kavurma, pilav, ayran ve baklava olarak öğlen yemeği ikram edilen bayramlaşma da renkli görüntüler yaşandı… Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in çocuklara harçlık dağıttığı programda, AK Parti Gençlik Kolları’nda görev yapan gençlerde aday adayları ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Metin Torun’un yolunu kesti. Harçlığı alan AK Partili gençler ise Belediye Meydanı’nı tezahüratlarıyla futbol stadyumuna dönüştürdü.  

Yaşanan renkli ve hareketli görüntülerin ardından vatandaşlar tek sıra halinde birbirleriyle bayramlaşırken, bayramlaşma protokolünde, Salih Birinci, Ali Öksüz, Tahsin Torun vegazilerde vardı… Bayramlaşma sırasında AK Parti aday adayları, iki meslektaş olan Avukat Kemal Kaya ve Avukat Yüksel Baki’nin uzun süre sohbet ettikleri görüldü. 

Haber Merkezi

Beykoz Lojistik MYO 5 yaşında…
Önceki Beykoz Lojistik MYO 5 yaşında…
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz