Siyaset

Belediye Meclisi’nde kim hangi komisyona seçildi?

Belediye Meclisi’nde kim hangi komisyona seçildi?
03.04.2018 15:42
| | |
4135

Beykoz Belediyesi Meclisi, Nisan Ayı’nın ilk toplantısı için Başkan Çelikbilek’in yönetiminde bir araya geldi.

5393 sayılı yasa gereğince yapılan oylamayla meclis komisyon üyeleri yenilenirken, encümen üyesi seçimleri de yapıldı. 

Mecliste ilk olarak 9 Mart 2018 tarihli meclis tutanağı oylandı.

Genel kurulda yapılan açık oylamayla meclis komisyon üyeleri seçildi. Ardından yapılan gizli oylamayla Şahin Emanet, Emin Yavuz ve Muharrem Kaşıtoğlu encümen üyeliğine seçilirken, başkanlık divanından istifa eden Kerem Ersin’in yerine Aydın Habil getirildi.

Gündem maddeleri görüşülerek başkanlık makamı tarafından ilgili komisyonlara havalesi yapıldı.

Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Meclis Üyeleri Gülay Demirel, Muharrem Kaşıtoğlu ve Emin Yavuz otizme dikkat çeken konuşmalar yaptılar. Meclisi ziyaret eden otizmli çocuklar,  Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e ve meclis üyelerine otizmde farkındalığı simgeleyen mavi çiçekler takdim ettiler.  

Genel kurul sonrasında Başkan Yücel Çelikbilek ve meclis üyeleri 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda BOÇAY Derneği tarafında otizmli çocukların sanat çalışmalarının yer aldığı sergiyi gezdiler ve etkinliğe katılan otizmli çocuklara destek verdiler. 

02 NİSAN 2018 TARİHLİ BELEDİYE MECLİSİ KOMİSYON SEÇİMLERİ

BAŞKANLIK DİVAN KÂTİBİ SEÇİMİ

1-AYDIN HABİL                                

 

BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ                                         

1-ŞAHİN EMANET                                                                     

2-EMİN YAVUZ

3-MUHARREM KAŞITOĞLU

 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU                                                  

1-EMİN YAVUZ                                                                              

2-ERDAL DEMİR                                                                             

3-İSKENDER ÖZ                                                                              

4-GÜLAY DEMİREL                                                                        

5-YILMAZ IŞIK                                                                                                 

 

İMAR KOMİSYONU                                                                      

1-İBRAHİM HOCAOĞLU                                                                             

2-NEVZAT ORAL                                                                            

3-BAYRAM ÇEVİK                                                                          

4-SÜHA OKAN UZUN                                                                  

5-MEHMET GÜREL                                                                       

 

HUKUK KOMİSYONU                                                                  

1-YILMAZ ÖZDEMİR                                                                     

2-ERDAL DEMİR                                                                             

3-GÜL BİÇER                                                                                   

4-HAKKI EMANET                                                                         

5-AYDIN HABİL                                                                               

 

TARİFE KOMİSYONU                                                                   

1-EMİN YAVUZ                                                                              

2-ENGİN YILDIZ                                                                                             

3-ŞAHİN EMANET                                                                         

4-CAVİT GÜL                                                                                   

5-HAKKI EMANET                                                                         

 

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU                                         

1-ENGİN YILDIZ                                                                                             

2-İSKENDER ÖZ                                                                              

3-TUNCER DEDE                                                                                            

4-AYDIN HABİL                                                                               

5-KEREM ERSİN                                                                                             

 

EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU                             

1-FURKAN KÖSE                                                                                                                           

2-SİNAN ÇITLAK                                                                            

3-MUHARREM KAŞITOĞLU                                                      

4-AYDIN HABİL                                                                               

5-YILMAZ IŞIK                                                                                 

 

SAĞLIK KOMİSYONU

1-EMİN YAVUZ                               

2- TUNCER DEDE

3-GÜL BİÇER

4-GÜLAY DEMİREL

5-KEREM ERSİN

 

ENGELSİZ HAYAT KOMİSYONU

1-EMİNE ÜNLÜ

2-ENGİN YILDIZ

3-AHMET SOYLU

4- YILMAZ IŞIK

5- SÜHA OKAN UZUN

 

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK KOMİSYONU

1-İSKENDER ÖZ

2-AHMET SOYLU

3-BAYRAM ÇEVİK

4-HAKKI EMANET

5-SÜHA OKAN UZUN    

KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ VE AİLE KOMİSYONU

1-EMİNE ÜNLÜ

2-NEVZAT ORAL

3- İBRAHİM HOCAOĞLU

4-GÜLAY DEMİREL

5-SÜHA OKAN UZUN

 

AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

1-FURKAN KÖSE

2- BAYRAM ÇEVİK

3-MUHARREM KAŞITOĞLU

4-HAKKI EMANET

5-SÜLEYMAN KILIÇ

 

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

1-TUNCER DEDE

2-EMİNE ÜNLÜ

3-YILMAZ ÖZDEMİR

4- AYDIN HABİL

5-YILMAZ IŞIK

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Belediye Meclisi, Komisyon, Seçim


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"