Belediye Meclisi'nde gündem Hızır Yılmaz'dı

  • 0
  • 9463
Belediye Meclisi'nde gündem Hızır Yılmaz'dı
Belediye Meclisi'nde gündem Hızır Yılmaz'dı
Belediye Meclisi'nde gündem Hızır Yılmaz'dı
Belediye Meclisi'nde gündem Hızır Yılmaz'dı

Beykoz Belediye Meclisi Haziran ayı çalışmalarına başladı. Bu ayın ilk toplantısındaki gündem Hızır Yılmaz'ın vefatı oldu.

Beykoz Belediye Meclisi, Haziran ayı olağan oturumları, Yücel Çelikbilek'in başkanlığında toplandı.

Beykoz Belediye Meclisi Haziran ayı 1. olağan birleşiminde açılış ve yoklamanın ardından 11 Mayıs 2018 günü gerçekleştirilen Meclis toplantısının tutanağı oybirliğiyle kabul edildi.

15 dakika gecikmeli olarak başlayan Meclis toplantısının açılış konuşmasını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek gerçekleştirdi.

Çelikbilek, gece yarısından sonra tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybeden CHP Beykoz Örgütü'nün eski İlçe Başkanları'ndan Hızır Yılmaz'a Allah'tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına da sabır diledi.

Hızır Yılmaz'ın hayatını kaybetmesine ilişkin CHP'li Meclis Üyelerinden yaşanan talihsiz olayın detaylarını öğrenen Başkan Yücel Çelikbilek, "Bizim yani önce şahsımın daha sonra belediye olarak yapacağımız bir şey var mı?" sorusuna Cavit Gül teşekkür ederek bir ihtiyacın olmadığını söyledi.

Yılmaz'ın cenaze namazı yarın kılınacak

Gündem dışı konuşmalarda söz alan CHP'li Meclis Üyesi Cavit Gül, "Gece yarısını geçtikten sonra eski İlçe Başkanlarımızdan ve 2014 yılındaki yerel seçimlerde Belediye Başkan Adayımız olan Hızır Yılmaz, yaşadığı elim kaza sonrası hayatını kaybetmiştir. Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum, başımız sağ olsun" şeklinde konuşarak Yılmaz'ın cenaze töreninin yarın Akbaba Merkez Camii'nde öğle namazına müteakip düzenlenecek törenin ardından defnedileceğini söyledi.

Konuşmaların ardından oybirliğiyle Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün iki teklifi ise Hukuk Komisyonuna havale edilmesine karar verildi.

Beykoz Belediye Meclisi'nin Haziran ayı 2. birleşimi Çarşamba günü saat 10.00'da gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi

Beykoz'un başı sağ olsun! Hızır Yılmaz vefat etti
Önceki Beykoz'un başı sağ olsun! Hızır Yılmaz vefat etti
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz